"The Voice of Poland" sezon 9 FINAŁ. Kulisy wielkiego finału programu! Marcin Sójka spodziewał się zwycięstwa? Michał Szpak zawiedziony werdyktem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami wielki finał 9. edycji programu "The Voice of Poland". Emocji nie brakowało, ponieważ na scenie zmierzyły się ze sobą najlepsze głosy tej edycji show. Co działo się za kulisami finału i jak werdykt widzów przyjęli uczestnicy? Byliśmy z kamerą na finale "The Voice of Poland 9" i przepytaliśmy zawodników! Sprawdźcie naszą relację z finału show!

Multimedia

THE VOICE OF POLAND 9 - RELACJA ZZA KULIS FINAŁU PROGRAMU

W finale 9. edycji programu "The Voice of Poland" na scenie zmierzyli się: Ania Deko, Maksymilian Kwapień, Natalia Zastępa oraz Marcin Sójka. Już ich pierwsze występy przyniosły moc, a wykonania piosenek znanych z filmów mogły wbić w fotel!

Jako pierwszy z rywalizacji o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce odpadł Maksymilian Kwapień, ale jak zaraz po zejściu ze sceny przyznał wokalista: wciąż jest Rock'n'Roll!. Wierzymy mu na słowo, a taki głos zwyczajnie nie może zniknąć z polskiej sceny.

Kulisy odcinka półfinałowego! Tak uczestnicy cieszyli się z wejścia do finału! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Trzecie miejsce w programie "The Voice of Poland 9" zajęła Ania Deko, która nie mogła powstrzymać radości po zejściu ze sceny.

Jestem niesamowicie szczęśliwa! Bardzo się cieszę, że mogłam dotrzeć do tego etapu - powiedziała nam wokalistka.

Wielkim zwycięzcą 9. edycji programu "The Voice of Poland" został Marcin Sójka, który pokonał Natalię Zastępę. Czy mężczyzna spodziewał się właśnie takiego werdyktu?

Emocje sięgają zenitu. Nie spodziewałem się, bo każdy inaczej odbiera muzykę i w tym momencie nie ma mowy o najlepszym głosie w Polsce, ale o głosie, który urzekł większą liczbę słuchaczy - powiedział nam Marcin Sójka.

Kim jest Marcin Sójka - zwycięzca 9. edycji muzycznego show? Co o nim wiemy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z porażką swojej podopiecznej musiał pogodzić się Michał Szpak, który powiedział:

"The Voice of Poland" to głos ludzi i jeśli ludzie zdecydowali, że Marcin jest tym głosem, to znaczy, że tak ma być. Jest to człowiek, który ma niezwykły talent i niezwykłe możliwości.

Zobaczcie, jak za kulisami wyglądał FINAŁ programu "THE VOICE OF POLAND 9"! Byliśmy tam z kamerą!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta (gość)

    Michal Szpak ubiera sie bardzo odpowiednio,ja widze dla niego fajne stanowisko w tych ciuszkach - Michal jako rzecznik prasowy episkopatu . Ale by wygladal,co najmniej jak pralat,jak by dodal np.mankiety w kolorze czerwonym. super

    03.12.2018 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×