"The Voice of Poland" sezon 9 FINAŁ. Marcin Sójka wielkim zwycięzcą programu! Co sądzi o wyniku i kiedy ukaże się jego płyta? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9. edycja programu "The Voice of Poland" przeszła do historii. W wielkim finale show na scenie zmierzyli się ze sobą Ania Deko, Maksymilian Kwapień, Natalia Zastępa oraz Marcin Sójka. Głosami widzów to ten ostatni może cieszyć się wygraną oraz kontraktem z Universal Music Polska. Co Marcin Sójka sądzi o wyniku programu i kiedy ukaże się jego płyta? Zapytaliśmy!

Multimedia

THE VOICE OF POLAND 9 - MARCIN SÓJKA WYWIAD

Marcin Sójka to 32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Interesuje się gotowaniem, motocyklami, fotografią. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem, jednak muzycznie woli nie wzorować się na nikim.

Finałowe występy Marcina Sójki robiły ogromne wrażenie! W pierwszej rundzie wokalista w duecie z Patrycją Markowską wykonał "No Ordinary Love", a później już sam oczarował publiczność numerem "Who Wants To Live Forever" grupy Queen. Michał Szpak tak skomentował ten występ: pamiętam ten moment blindow jak wszyscy odwróciliśmy się, gdy zacząłeś śpiewać. Wybrałeś moją ulubioną piosenkę, sądziłem, że skuszę Cię, że przyjdziesz do mojej drużyny. Dokonałeś słusznego wyboru wybierając Patrycję. Ty jesteś tak emocjonalnym człowiekiem, że tylko kobieta mogłaby Cię otworzyć i ośmielić.

Kulisy finału! Marcin Sójka spodziewał się zwycięstwa? Michał Szpak zawiedziony werdyktem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnej rundzie Marcin Sójka zmierzył się z piosenką "Małe Tęsknoty" Krystyny Prońko, natomiast na koniec zaprezentował swój singiel pt. "Zaskakuj mnie", do którego powstał również teledysk. Właśnie te wykonania zapewniły Marcinowi Sójce zwycięstwo w "The Voice of Poland 9"!

Czy Marcin Sójka był zaskoczony takim wynikiem programu? Co sądzi o swojej wygranej w 9. edycji "The Voice of Poland"? Który występ był dla niego najtrudniejszy? Kiedy planuje wydać swoją płytę? O to wszystko zapytaliśmy Marcina Sójkę kilka chwil po ogłoszeniu werdyktu! Sprawdźcie nasze wideo.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×