"The Voice of Poland" sezon 9. Grzegorz Hyży zawiedziony swoimi podopiecznymi! Kto podpadł Trenerowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bitwy w programie "The Voice of Poland" to jeden z najtrudniejszych etapów, w którym bardzo łatwo popełnić błąd. Przekonają się o tym podopieczni Grzegorza Hyżego. Komu powinie się noga podczas występu? Kto podpadnie Trenerowi?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

„Bitwy” w programie "The Voice of Poland" to etap wokalnych pojedynków i trudnych trenerskich decyzji. Na muzycznym ringu uczestnicy muszą wykonać piosenkę wybraną przez Trenera, stosując się do jego wszystkich wskazówek z warsztatów i prób. Co się dzieje, kiedy coś pójdzie nie tak, a uczestnicy zignorują trenerskie uwagi?

Kto wygrał bitwę, a kto został skradziony? Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W najbliższym odcinku "The Voice of Poland" Grzegorz Hyży zawiedzie się na swoich podopiecznych. Czy jednak da komuś szansę na naprawienie swoich błędów i występ w Nokaucie? Zobaczcie fragment tego odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Necik (gość)

    Nastepny pieprzy o tych serialach. Te lesniczowki i mateusze oraz innego podobnego typu badziewie,to wlasnie programy dla takich jak ty. Ten sam poziom,sorry ale po cholere jasna ja to przypominam,ogladajcie ,a jakze,od tego przeciez sie nie zmadrzeje ,nie bojcie sie.

    26.10.2018 22:32
  • chyba pierwsza taka decyzja w historii programu (gość)

    Żeby w takim programie wybrać najlepszych czy też stworzyć coś naprawdę dobrego i oryginalnego (nie tylko w tym programie, ale i gdzie indziej- patrz serial Leśniczówka i kolejni Głusi bohaterowie) trzeba czasem być bardzo wymagającym i surowym jak również wykazać się odwagą.

    26.10.2018 14:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×