"The Voice of Poland" sezon 9. Kogo szuka Michał Szpak? Jak reaguje, kiedy uczestnicy wybierają innego Trenera? [WIDEO]

Michał Szpak po raz drugi zasiada w fotelu trenerskim "The Voice of Poland". Pierwsze edycja z jego udziałem okazała się dla niego sukcesem. Jak będzie z drugą? Kogo tym razem szuka Michał Szpak na Przesłuchaniach w ciemno "The Voice of Poland"?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Michał Szpak doprowadził do zwycięstwa Martę Gałuszewską w 8. edycji "The Voice of Poland". W nowej odsłonie programu znowu bierze udział w poszukiwaniu najlepszego głosu w Polsce.

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Podobnie jak w poprzedniej edycji, nie jestem sfokusowany na kogoś konkretnego. Uważam, że prawda i - przede wszystkim - charyzma się obroni - wskazuje Michał Szpak. Obok niego, w fotelach trenerskich zasiadają tym razem: Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska i Piotr Cugowski. W jaki sposób Trenerzy walczą o najlepszych uczestników?

- Niestety wszyscy mamy podobny gust i bardzo często wszyscy odwracamy, gdy występuje osoba, na której bardzo mi zależy - przyznaje Szpak. Jak reaguje, gdy nie zostanie wybrany i uczestnik pójdzie do drużyny innego Trenera? Zobacz wideo!

Michał Szpak szokuje! W co ubrał się na Przesłuchania w ciemno? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"The Voice of Poland" to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami poprzednich edycji byli m.in.: Natalia Nykiel, Krzysztof Iwaneczko, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Sarsa, Marta Gałuszewska czy Michał Szczygieł. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz Finału. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16 roku życia spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników!

Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

Komentarze

Skomentuj
  • LEDY PAK (gość)

    KOBMI

    29.09.2018 10:07
  • Ala (gość)

    W Pytaniu na śniadanie wszyscy zaproszeni jurorzy udawali jak to się lubią.Patrycja tłumaczyła ,że nie ma zgrzytów między nimi .Widocznie już zauważono to w TV i setki negatywnych wpisów w mediach o trójce jurorów i złośliwościach w stosunku do Michała..Jednak kamera jest bezlitosna każdy grymas każdy fałsz na twarzy pokaże.Michał był wyciszony i skupiony a oni błaznowali.Brawo! Jescze zdziwią się jaką potężną armię fanów ma za sobą Michał.A jak zaśpiewa Rainbow to będzie im głupio.

    05.09.2018 11:25
  • gość (gość)

    Michał był bardzo stonowany w pierwszej części, reszta jurorów szalała, by zwrócić uwagę na siebie. Dał czadu z tą maskotką w drugiej części do której śpiewał, ma facet luz i DYSTANS wobec siebie, którego brakuje gwiazdorzącemu Cugowskiemu (ma facet głosisko, ale sympatyczny to on nie jest niestety) oraz Hyżemu, który wyłaził ze skóry, by pokazać światu jaki jest fajny........

    03.09.2018 21:15
  • zuza (gość)

    Cugowski mnie rozczrowal ,miałam go za fajnego rockmana,luzaka myślałam że z Michałem stworzą fajny duet zgrywusów,a tutaj szok.Te miny ironia w stosunku d o Michała.Zazdrosć go zżera.

    03.09.2018 09:57
  • telewidzka (gość)

    Najlepsza była Nicole wszyscy jurorzy bili jej brawo na stojąco a jej piosenka autorska powaliła wszystkich na kolana.Co za piękny tekst.. Szkoda że nie wybrała Michała.Hyży ją zmarnuje.Nie ta subtelność.

    03.09.2018 09:48
  • Alish (gość)

    Nie nawidzę wariata Michała Szpaka! Najlepszy był stary skład: Baron, Thomson, Piaseczny, Sadowska, Piekarczyk 😗😗

    02.09.2018 18:14
  • Hun (gość)

    Hyży do wymiany. Jurorzy sugerują sie nawzajem. Brak im charyzmy. Gdzie Baron? Dlaczego nie Baron? Co z Baronem?

    02.09.2018 14:34
  • Ela G. (gość)

    Jurorry deklarują, że są tylko trenerami. A następnie prześcigają się w dowcipasach i złośliwościach, żeby tylko na siebie zwrócić uwagę oraz wypaść na bardziej merytorycznego. Michał siedział Wna spoko" nie brał udziału w tych przepychankach, a nawet wykazał się luzem, podśpiewując do maskotki. Tekst (nadęty) Hyżego przed programem do uczestników, że też brał udział w tego typu programie i jaką oto zrobił karierę w Polsce, no to umarłam ze śmiechu........ Czekamy więc na karierę w Europie, bo w Polsce pan Grzegorz (drugie imię "dyplomacja) , osiągnął już wszystko...

    02.09.2018 08:49
  • muzyka (gość)

    Uwielbiam Michała ale chciałabym aby trochę zmienił się z Piotrusia Pana , żeby pokazał trochę więcej rockowego pazura.Stylizacje też zmieniłabym na bardziej rockowe jakaś skóra ewentualnie biała koszula , czarne spodnie i włosy są tak piękne czemu je spina..błąd

    02.09.2018 00:06
  • Igor (gość)

    Rzenie jak kon tej Patrycji mnie dobija

    01.09.2018 23:16
  • Fanka (gość)

    Mój ulubiony program. Nareszcie. Szpak i Patrycja są b. naturalne. Bez nadmuchania. Chociaż uwielbiam piosenki Piotrka to jako juror za poważny.

    01.09.2018 22:59
  • Ela (gość)

    Cugowski za bardzo gwizdorzy denerwuje mnie bardziej od Hyzego Michal ok Patrycja nie zle

    01.09.2018 22:28
  • Barbara (gość)

    Cugowski najlepszy głos męski w Polsce.

    01.09.2018 22:17
  • Gość (gość)

    Bardzo brakuje Andrzeja Piasecznego wszyscy trenerzy na jedno kopyto.Wydaje mi się że ta edycja jest słaba

    01.09.2018 22:14
  • Majka (gość)

    Z tej czwórki trenerów Hyży najsłabszy według mnie.

    01.09.2018 21:09
  • Gość (gość)

    Niestety trenerzy wszystko na jedno kopyto. Nic się nie dzieje. Jak jeden się odwtóci to zaraz wszyscy a jak ani jeden to nikt. PAPUGI. Zawsze z utęsknieniem czekałam na ten program. A po pierwszym odcinku., w sumie jego pierwszej części to jestem rozczarowana. Trenerzy musieliby być różni bo Ci lubią mniej więcej taką samą muzyke. Piasek mógłby być za cugowskiego lub za hyży