"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 2. Półfinał za nami! Maksymilian, Ania, Natalia i Marcin w finale! [CO SIĘ WYDARZYŁO+DUŻO ZDJĘĆ]

Co wydarzyło się w półfinale 9. edycji "The Voice of Poland"? Ogromne emocje towarzyszyły nam podczas 2. odcinka LIVE. Wielki finał już tuż-tuż, a znaleźć może się w nim tylko czwórka uczestników. Sprawdź, kto musiał pożegnać się z programem, a kto ma jeszcze szansę na zwycięstwo!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 2 - co wydarzyło się w PÓŁFINALE?

W półfinale wystąpiło ośmioro wokalistów - po 2 z każdej drużyny. Każda osoba zaśpiewała jeden utwór wybrany przez siebie i Trenera oraz swój singiel, który powstał specjalnie na potrzeby programu. Po występach, Trenerzy rozdzielali między swoich podopiecznych 100 punktów. Następnie, doliczono punkty przyznane w wyniku głosowania widzów. Osoba, która po zsumowaniu zdobyła więcej punktów, pojawiła się na scenie po raz kolejny, śpiewając piosenkę, którą słyszeliśmy już w jej wykonaniu na Przesłuchaniach w ciemno lub Nokautach.

Piotr Cugowski nie chciałby wystąpić w programie! Dlaczego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA PIOTRA CUGOWSKIEGO

Odcinek półfinałowy otworzył Maksymilian Kwapień w przeboju grupy Aerosmith, "Amazing". Zaraz potem zaśpiewał swój pierwszy singiel, pt. "PodRóże". - On jest o tęsknocie za ukochaną - wyjaśnił młody wokalista, lider grupy Kac. - Merytorycznie jestem na nie, a niemerytorycznie to, co mówię miej w d**e i rób swoje - powiedział Grzegorzy Hyży. - Przywołujesz lata 80. Bardzo to lubię* - wskazał natomiast Michał Szpak.

Diana Ciecierska zaśpiewała utwór "Mister of America" Lombardu oraz swój singiel "Żyj z tym sam". Według Michała, Diana była nieobecna podczas występów. - Nie zawsze trzeba być otwartym do wszystkich. Byłaś po prostu skupiona - bronił Dianę Piotr. - Masz charyzmę, jesteś określona. Chciałabym pójść na twój koncert - dodała Patrycja Markowska. Piotr Cugowski rozdzielił swoje punty następująco: 55 dla Diany, 45 dla Maksa. Czas na doliczenie punktów od widzów.

Do FINAŁU, decyzją Trenera i widzów, przeszedł Maksymilian Kwapień!

Grzegorz Hyży o Ani Deko: To talent na miarę kariery zachodniej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA GRZEGORZA HYŻEGO

Pierwsza od Grzegorza wystąpiła Aleksandra Tocka, która zaśpiewała "Russian roulette" Rihanny oraz swoją piosenkę "Światłocień". Oceny Trenerów były podzielone. - Musisz wierzyć w siebie - zaznaczył Piotr Cugowski, który zauważył, że Ola była nieco stremowana. Po niej na scenę wyszła Ania Deko, która po raz pierwszy w programie zaśpiewała piosenkę po polsku - "A to, co mam" Kasi Kowalskiej. Jej singiel ma natomiast tytuł "Stały ląd". Trenerzy zauważyli, że śpiewanie po polsku to test dla wokalistów. - Ty zdałaś go na piątkę, jak nie na szóstkę - wskazała Patrycja. - Masz niepowtarzalną barwę głosu - stwierdził Michał i dodał, że wciąż żałuje, że Ania wybrała drużynę Grzegorza, a nie jego.

Grzegorz przyznał, że z każdą z dziewcząt chciałby spotkać się w finale. Postanowił jednak przyznać 60 punktów Ani, a 40 - Oli.

Do FINAŁU, decyzją Trenera i widzów, przeszła Ania Deko!

Michał Szpak i jego półfinalistki - Natalia Zastępa i Izabela Szafrańska [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA MICHAŁA SZPAKA

Natalia Zastępa zaśpiewała "Dłoń" z repertuaru Natalii Kukulskiej oraz swój singiel, przy którym pracował m.in. Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video, "Za późno". - Uwielbiam twoją barwę i głębię twojego głosu, natomiast według mnie zdecydowanie lepiej poradziłaś sobie z coverem niż z własnym utworem - stwierdził Grzegorz i tym wywołał burzę wśród Trenerów. - Nieprawdopodobne jest to, że w tak młodym wieku jesteś tak dojrzała emocjonalnie - zauważył natomiast Piotr.

Druga z drużyny Michała zaprezentowała się Izabela Szafrańska, która postanowiła wykonać "Co mi Panie dasz" Bajmu. Utwór Izy to natomiast ballada "Zatapiam się". Patrycja Markowska oceniła, że Iza wypada wiarygodnie zarówno w szybkich, jak i wolnych piosenkach. - Wielkie brawa za interpretację utworu zespołu Bajm - powiedział natomiast Grzegorz. 51 punktów od Michała dostała Iza, 49 - Natalia.

Do FINAŁU, decyzją Trenera i widzów, przeszła Natalia Zastępa!

Drużyna Patrycji Markowskiej w pełnej krasie. Ktoś z nich wygra program? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA PATRYCJI MARKOWSKIEJ

Gosia Pauka zaśpiewała "Kiedy powiem sobie dość" zespołu ONA. Przy swoim singlu "Miasto kobiet" pracowała m.in. z Patrykiem Kumorem. Trenerzy nie mieli wiele do powiedzenia na temat występów Gosi. Zarówno Michał, jak i Grzegorz podsumowali je jednym słowem, powszechnie uznanym za przekleństwo, a mianowicie: za**ie. Na sam koniec Marcin Sójka zaśpiewał "Niewiele ci mogę dać" Perfectu i swoją piosenkę "Zaskakuj mnie". Każdy z Trenerów był urzeczony wykonami Marcina. - Marcin wielkie gratulacje! Wyróżniasz się od samego początku. Nie ma cienia wątpliwości, że musisz to robić, tylko musisz obiecać, że będziesz się tym zajmował. Musisz znaleźć kogoś, kto dobierze Ci repertuar. Proszę wszystkich z tego miejsca, pomóżcie mu! - błagał Piotr. Patrycja Markowska podzieliła swoje punkty w sposób następujący: 52 dla Marcina, 48 dla Gosi.

Do FINAŁU, decyzją Trenerki i widzów, przeszedł Marcin Sójka!

Zobacz galerię

Co działo się za kulisami poprzedniego odcinka?

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Tylko Natalia. ....

  26.11.2018 20:57
 • Doris (gość)

  Dla mnie na wygraną zasługują albo Natalia albo Marcin

  25.11.2018 11:09
 • boria (gość)

  Bardiej powinien wygrać marcin.

  25.11.2018 08:42
 • Ania (gość)

  Moim zdaniem Maksymilian Kwapień powinien wygrać 9 edycję The Voice of Poland . Ja uwielbiam Maksa i on tu jest i śpiewa dla mnie bo dobrze to wiem , że porwę go i w sercu schowam na dnie

  25.11.2018 08:23
 • Me (gość)

  Dłoń to piosenka Natalii Kukulskiej....

  24.11.2018 23:27
 • Bonias (gość)

  Marcin is the best

  24.11.2018 23:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×