„The Voice of Poland” sezon 9. Marianna Linde, czyli córka Olafa Lubaszenki na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W najbliższą sobotę w „The Voice of Poland” wystąpi córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki, 25-letnia Marianna Linde. Młoda artystka poszła w ślady rodziców - chce być aktorką, ale potrafi też śpiewać. To dlatego postanowiła spróbować swoich sił podczas kolejnych Przesłuchań w ciemno. Jak Marianna Linde poradzi sobie w „The Voice of Poland”?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Marianna Linde jest córką Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki. 25-latka studiuje aktorstwo w PWST w Krakowie, jednak muzyka jest również bliska jej sercu, dlatego postanowiła pojawić się na scenie „The Voice of Poland”, by spróbować swoich sił w muzycznym talent show.

Powroty, Michał Szpak jako kalmar i wielkie talenty. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marianna Linde inspiruje się Dawidem Bowie, gra na gitarze, pisze teksty. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewa piosenkę Amy Winehouse „Love Is A Losing Game”. Czy Marianna śpiewa podobnie do swojej mamy, Katarzyny Groniec? Czy podczas wykonania piosenki, wykorzysta swój aktorski warsztat? Jak potoczy się jej przygoda z programem „The Voice of Poland”?

O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 6 października o godz. 20:05 na antenie TVP2. Tymczasem zobaczcie przedpremierowy fragment występu Marianny Linde!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×