"The Voice of Poland" sezon 9. Natalia Capelik-Muianga na Przesłuchaniach w ciemno! Pamiętacie ją z "Mam Talent"? [WIDEO]

Natalia Capelik-Muianga, która występowała w 8. edycji "Mam Talent" pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno 9. edycji "The Voice of Poland"! Pamiętacie tę piękność o nieziemskim głosie? Trenerzy na pewno jej nie zapomną!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Na scenie "The Voice of Poland" pojawiła się 20-letnia Natalia – studentka etnologii i wokalistyki jazzowej. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentowała utwór "No Roots" z repertuaru Alice Merton i obróciła wszystkie fotele.

Kosmiczne wokale na Kujawach i Pomorzu! Kto przejdzie do kolejnego etapu? [CO SIĘ WYDARZY+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Wszystko za sprawą oryginalnego głosu i egzotycznej urody, którą zawdzięcza afrykańskim korzeniom. O tę uczestniczkę walka była zacięta, a Trenerzy prześcigali się w prawieniu jej komplementów.

Natalia Capelik-Muianga jet już znana widzom. Występowała w 8. edycji "Mam Talent", gdzie doszła do odcinków finałowych. Jej pasją nie jest tylko śpiewanie - uczyła się dancehallu, hip-hopu, tańca towarzyskiego i współczesnego. W grudniu 2017 wydała swój debiutancki singiel. Co ciekawe, tata Natalii, Joel Perdo Muianga, wystąpił w teledysku do piosenki "Makumba" zespołu Big Cyc z 1996 roku.

Ania Deko zachwyciła Trenerów, ale to nie jest jej pierwszy raz w talent show! Będzie nową gwiazdą? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×