"The Voice of Poland" sezon 9. PÓŁFINAŁ. Uczestnicy zdradzają, co zaśpiewają! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na półfinał 9. edycji "The Voice of Poland"! Zapytaliśmy uczestników, co zamierzają zaprezentować w nowym odcinku. Co powiedzieli? Zobacz wideo!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. PÓŁFINAŁ w sobotę, 24.11.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku NA ŻYWO 9. edycji "The Voice of Poland" z każdej drużyny odpadły po dwie osoby. Dzięki temu ci, którym udało się zostać, trafili prosto do półfinału!

Kulisy pierwszego odcinka NA ŻYWO! Jak na werdykty reagowali uczestnicy i Trenerzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Półfinalistki z drużyny Michała Szpaka to Izabela Szafrańska i Natalia Zastępa. Piotr Cugowski przygotowuje do kolejnych występów Dianę Ciecierską i Maksymiliana Kwapienia. U Patrycji Markowskiej wciąż są Gosia Pauka i Marcin Sójka, a od Grzegorza Hyżego w półfinale zobaczymy i usłyszymy Aleksandrę Tockę i Anię Deko.

Co planują uczestnicy na półfinał? - Przede wszystkim będziemy śpiewać swoje single i to mnie bardzo cieszy, bo to był ten moment, na który czekałam najbardziej - wskazuje Natalia Zastępa, która pamięta półfinałowe emocje jeszcze z "The Voice Kids". - Być może usłyszycie mnie w polskim repertuarze - zdradza natomiast Ania Deko, która jak dotąd śpiewała tylko po angielsku. Co jeszcze powiedzieli nam pretendenci do tytułu "The Voice of Poland"? Zobacz wideo!

Michał Szpak i jego półfinalistki - Natalia Zastępa i Izabela Szafrańska [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×