"The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior" - wspólny spot, który ma łączyć pokolenia!

"The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior" zaprezentowały wspólny spot, który ma łączyć pokolenia. Jak wypadli Trenerzy i byli uczestnicy trzech muzycznych programów TVP2? Zobaczcie sami!

Multimedia

"The Voice" łączy pokolenia!

Już we wrześniu, na antenę TVP2, powróci "The Voice of Poland". W dziesiątej, jubileuszowej edycji o wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują współcześni idole – Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Trenerzy wykorzystają swój talent, wiedzę i doświadczenie, aby pomóc uczestnikom w osiągnięciu sukcesu skrojonego na miarę XXI wieku.

Znamy datę premiery jubileuszowej edycji z najmłodszymi Trenerami w historii!Zobacz więcej

Tuż po zakończeniu jubileuszowej edycji "The Voice of Poland", na antenie TVP2 swoją premierę będzie miał "The Voice Senior". W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki - Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska, a uczestnikami będą osoby po 60. roku życia. Z kolei w styczniu, już po raz trzeci oglądać będziemy "The Voice Kids" - program, który odkrył m.in. Roksanę Węgiel - zwyciężczynię Eurowizji Junior 2018.

Ekipy wszystkich trzech programów spotkały się na planie nietypowego spotu promocyjnego. Zamiast zabawy, odbyły się rozmowy. Każdy rozmawiał z każdym, a Tomasz Kammel sprawdzał m.in., co dzieciaki z "The Voice Kids" wiedzą o Trenerach "The Voice Senior". Wszystko po to, aby pokazać, że "The Voice" łączy pokolenia. Zobaczcie wideo!

Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson na planie 3. edycji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×