"The Voice of Poland". Tomasz Kammel świętuje 23 lata pracy w Telewizji Polskiej. Zobacz, jak się przez ten czas zmienił!

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, który od lat związany jest z Telewizją Polską. Jak prowadzący "The Voice of Poland" czy "Kocham Cię, Polsko" zmienił się na przestrzeni ostatnich lat? Zobaczcie jego stare zdjęcia w galerii.

Multimedia

Tomasz Kammel świętuje 23 lata pracy w TVP

Tomasz Kammel już od 23 lat związany jest z Telewizją Polską. Karierę dziennikarską u publicznego nadawcy rozpoczął w 1997 roku od magazynu "Filmidło". Głośno zrobiło się o nim już rok później, kiedy przejął prowadzenie "Randki w ciemno" po Jacku Kawalcu.

W lipcu 2020 r. Tomasz Kammel obchodził 23-lecie pracy w Telewizji Polskiej. Z tej okazji dziennikarz opublikował na swoim Instagramie wspominkowy wpis.

Moi Najulubieńsi! Dzisiaj mijają 23 lata odkąd pracuję w Telewizji Polskiej. Tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło, tyle programów, przygód, tylu kapitalnych ludzi, których poznałem, a i tak wiem, że najlepsze przede mną. I to jest turbo ekscytujące :) Jednak jest coś jeszcze. Wiecie bez kogo to wszystko nie miałoby sensu? Bez Was! Dziękuję, że chcecie być ze mną, i że tak dobrze nam ze sobą! - napisał na swoim Instagramie dziennikarz.

Stare zdjęcia polskich dziennikarzy. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Tomasz Kammel ma na swoim koncie prowadzenie takich hitów jak: "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland", "Kocham Cię, Polsko" czy "Dance Dance Dance". Jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat popularny dziennikarz? Jego stare zdjęcia znajdziesz w galerii!

Zobacz, jak kiedyś wyglądał Tomasz Kammel!

Zobacz galerię

Wiesia i Iwona z "Sanatorium miłości 2" o miłości i seksie seniorów

Komentarze

Skomentuj
 • RAFAL BRZOZOWSKI (gość)

  RAFAL KROLIKOWSKI

  08.07.2020 22:44
 • ANDRZEJ ZIELINSKI (gość)

  KRZYSZTOF KOWALEWSKI

  08.07.2020 22:24
 • Babs (gość)

  Super dziennikarz i do tego coraz przystojniejszy. Wszystkiego dobrego Panie Tomaszu

  08.07.2020 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×