"The Voice Senior 2" odcinek 7. i 8. Ostatnie Przesłuchania w ciemno! Kto awansował do kolejnego etapu i podbił serca trenerów?

Za nami ostatnie Przesłuchania w ciemno w programie "The Voice Senior 2"! Drużyny już skompletowane, więc walka o finał już trwa w najlepsze! Kto okazał się najlepszy? Kto dołączył do czyjej drużyny? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. i 8. odcinku programu "The Voice Senior 2"!

Multimedia

"The Voice Senior 2" odcinek 7. i 8. - co się wydarzyło?

Jolanta Zając-Stachurska przyjechała z Krakowa. Jej pojawienie się na scenie "The Voice Senior 2" wywołało niemałe zamieszanie w studiu nagraniowym. Była nauczycielka gry na skrzypcach od ponad 20 lat zgłębia tajniki astrologii, a przede wszystkim numerologii. Uczestniczka sobotniego odcinka muzycznego show znając imię i nazwisko oraz datę urodzenia osoby jest w stanie powiedzieć wiele na jej temat, o czym na własnej skórze przekonali się trenerzy drugiej edycji "The Voice Senior"! Jednak zanim to nastąpiło, kobieta zaśpiewała piosenkę "Ona i on". Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele! Finalnie Jolanta wybrała drużynę Alicji Majewskiej.

Kolejny na scenie zaprezentował się Andrzej Szpak ze Szczecina. Mężczyzna aż 40 lat spędził w Szwecji, gdzie starał się zarabiać. Na scenie "The Voice Senior" zmierzył się z utworem "Oh, Pretty Woman". Swoje fotele odwrócili Izabela Trojanowska oraz Witold Paszt. Mężczyzna postanowił, że dołączy do drużyny Izabeli Trojanowskiej! Następnie mikrofon przejęła 65-letnia Bożena Ostrowska z Warszawy, która zaśpiewała "Singin' in the Rain". Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela.

Pieśni ludowe, niezapomniane klasyki i kolejne cudowne historie! Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

Teresa Mikuta ma 65 lat i z wykształcenia jest ekonomistką, chociaż całe życie pracowała w oświacie. Śpiewanie zawsze było jej hobby, ale w końcu postanowiła spróbować swoich sił na profesjonalnej scenie. Kobieta na warsztat wzięła piosenkę "Do ciebie, mamo". Jako jedyny swój fotel odwrócił Witold Paszt.

Później na scenie pojawił się 72-letni Jerzy Zwierzyński. Historia jego życia jest fascynująca, bowiem po 50 latach znalazł swoją rodzoną siostrę! Urodziłem się w Warszawie. Tata zmarł, gdy miałem roczek. Mama oddała mnie do Legnicy do jednej pani, u której mieszkałem do pierwszej klasy podstawowej. Nawet nie wiedziałem, że mam prawdziwą mamę - rozpoczął swoją historię senior. Kiedy pan Jerzy miał 7 lat w domu przybranych rodziców pojawiła się biologiczna matka, która ze względu na nakaz posłania syna do szkoły zabrała go do Warszawy. Biologiczna rodzicielka pana Jerzego miała już nowego męża oraz córkę. Te wszystkie emocje przełożyły się na piosenkę "Umówiłem się z nią na dziewiątą", którą pan Jerzy zaśpiewał na scenie. Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela.

Miłośniczka numerologii na scenie! Co wywróżyła Trenerom? "Jesteś bardzo kontrowersyjna"Zobacz więcej

Ryszard Spyt, który jest aktorem i występowanie na scenie oraz śpiewanie jego pasją. Mężczyzna zmierzył się z piosenką "Wakacje z blondynką". Żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Następnie na scenie pojawiła się 72-letnia Teresa Kuczera, która zaśpiewała piosenkę "O mnie się nie martw". Swój fotel jedynie odwróciła Izabela Trojanowska. Andrzej Musiałek ma 64 lata i uważa, że bez muzyki nie ma życia., W końcu przyjechał z Jarocina! Na scenie zaprezentował się w piosence "Życia mała garść". Swój fotel jako jedyny odwrócił Andrzej Piaseczny. Tak dobrze poszło mu na scenie, że pan Andrzej zaprosił na scenę swoją 11-letnią córkę i razem zaśpiewali kolejną piosenkę!

Zbigniew Żelazko ma 62 lata i żyje muzyką! Mężczyzna z zawodu jest mechanikiem, który mieszka w Lubinie, ale teraz postanowił spróbować swoich sił na profesjonalnej scenie! Przed jurorami zaprezentował się w numerze "Chałupy Welcome To". Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Raisa Misztela przyjechała z Tychów i niedawno skończyła 60 lat! Kobieta pochodzi z Doniecka i teraz będzie po raz pierwszy śpiewać po polsku! Do tego zaśpiewała "Niech żyje bal"! Od razu wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele! Kobieta postanowiła dołączyć do drużyny Alicji Majewskiej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zawiedziony (gość)

  Paszt! Kiedyś wspierał chore dzieci.Ciekawe kiedy, pracując w prawicowej tv sypnie grosza Rydzykowi. Tym bardziej że wielbicielkę Ojca R ma w drużynie. Tak się sprzedać rządowej tvp.Wszystko mija,WSTYD zostaje. Chyba, że nie ma pan wstydu. Piasek nie wyparł się swoich poglądów, Panie ich nie manifestują ,Pan nawołuje bądźmyrazemztvp.Rozczarowal Pan swoich fanów. Przynajmniej większość. Poza niemłodymi wielbicielkami .I Pana

  26.01.2021 09:49
 • Czarek (gość)

  Ludzie co wy tak o tym Paszcie,jakby nie było innych jurorów. Gostek wazelina, wobec publicznej telewizji .Zrobi wszystko, wyszczrzy zęby, będzie kumpelski, żeby tylko kolejny kontrakt z nim podpisano. Zapewne nigdy już nie zaśpiewa po covidzie ,bo tak naprawdę już wcześniej starość przebijala z jego głosu ,a że standardu życia ciężko zrezygnować

  26.01.2021 00:08
 • Miton (gość)

  Faktycznie. Wyciskacz łez. " Harlekin" w wersji TVP.Paszt pierwsza płaczka..Wszystko pod publiczkę. Ci co to znają to wiedzą...Alicja 72 letnia babcia podskakiwala jak nastolatka.Dzidzia piernik.Iza i Piasek - klasa

  25.01.2021 07:43
 • ja (gość)

  kiedy nastyępne odcinki i następny etap????

  24.01.2021 19:04
 • Ewka (gość)

  Oczywscie idiotą - nie istotą.Literówka,przepraszam

  24.01.2021 09:20
 • Ewka (gość)

  Ha ha..słusznie...Idealna dla TVP..Ale wokal niezły,Pan Paszt błysnął klasą w dowcipie o motocyklach Przypomnę Gdy Piasek nie skomentował dyskusji Paszt opowiedział dowcip: w saunie spotykają się motocykliści Jeden z nich milczy: czemu się nie odzywasz, bo jak milczę to można pomyśleć że jestem istotą jak się odezwę będzie pewność! Panie Witoldzie - na wizji, do kolegi jurora! Acha Po występie p Raisy wzruszył się Gdyby ktoś przypadkiem nie zauważył kilkakrotnie głośno to podkreślił. Zero profesjonalizmu Już nie wie jak przypodobać się publicznej stacji. Szkoda że 40 lat pięknej kariery poszło z dymem. Fani będą pamiętać

  24.01.2021 09:19
 • Kuuba (gość)

  Zachwycająca Raisa .Ale i tak prawdopodobnie nie ma szans na wygraną .Typuję p.Paduch " swingowy głos" p.Paszta / najsłabszy, nie dający innym dojść do głosu ,chwilami z prymitywnym odzywkami/I nie za walory wokalne ake aktywna działalność w kręgu Radia Maryja. Czyli zgodnie z polityką stacji.

  24.01.2021 08:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×