"The Voice Senior". Andrzej Piaseczny świętuje 50. urodziny z mamą. Pani Alicja przebywa w szpitalu. Co jej dolega?

Andrzej Piaseczny kończy 6 stycznia 50 lat. Wokalista świętuje ten wyjątkowy dzień z mamą Alicją, która przebywa aktualnie w szpitalu. Co jej dolega? Andrzej Piaseczny poprosił swoich fanów o dobre myśli.

Multimedia

Andrzej Piaseczny świętuje 50. urodziny z mamą, która jest w szpitalu

Andrzej Piaseczny od kilku lat świętuje urodziny z mamą. Wokalista przyszedł na świat 6 stycznia, a jego ukochana mama urodziła się dwa dni wcześniej. W tym roku Piaseczny musiał jednak odwiedzić rodzicielkę w szpitalu. -Na imprezę z przyjaciółmi poczekamy na lepsze czasy. - wyznał w rozmowie z Echo Dnia Świętokrzyskie.

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas... - napisał Andrzej Piaseczny na Instagramie.

Oświadczyny na scenie, wspomnienie więzienia i cygańskie rytmy! Którzy seniorzy przeszli do następnego etapu?Zobacz więcej

Andrzej Piaseczny poprosił swoich obserwatorów o wsparcie dla mamy, która 4 stycznia świętowała 83. urodziny. Pani Alicja w ostatnim czasie podupadła na zdrowiu.

Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba – zaapelował wokalista, który kończy w tym roku 50 lat.

Reakcja jego fanów była natychmiastowa.

Dużo zdrówka i sił dla obu Solenizantów

Dużo zdrówka dla Was 😊

Będę pozytywnie myśleć, aby Pana Mama szybko wróciła do zdrowia na 100%.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Monia (gość)

  A co jego mamusia na to taki dobry synuś a taki wulgarny

  12.01.2021 13:24
 • Henio (gość)

  Nie wiedziałam że on tak wulgarne może się wyrażać

  12.01.2021 13:20
 • Janina (gość)

  Nergal to "cap" I świnia nie robi się tego koledze a A Andrzej prawdę powiedział i co za to ma być karany? ta jakieś jaja.....zostawcie go w spokoju

  11.01.2021 10:12
 • Wkurzona i (gość)

  Czy Pan ta świnie jaka okazał się nergal nadal będzie uważał za fajnego kumpla? Myślę że do tej pory tak było. TVP nie jest wyspa, czy oni zawsze się zachowują super? "wygląda na to że to telewizja Pisu a nie publiczna. Pożartować nie można na imprezie. Różne głupstwa się wygadywało żeby zaistnieć, szczególnie przy alkoholu..Zeby to było na trzeźwo.,to bym zrozumiała, ale przy wódce? Dajcie facetowi spokój, a Nergal to wielka świnia. Zresztą. P. Andrzej powinien wiedzieć że to nigdy za mądre nie było. Dziwię się że Pan tego wcześniej nie zauważył. Pozdrawiam Pana Andrzeja i P. Prezesa Kurskiego. Myślę że mądrość weźmie tutaj górę.

  11.01.2021 08:57
 • Anna (gość)

  Co za świnia była tam jako gość? Wlazła aby napić i najeść się, przy okazji podłożyć nogę. P.Andrzeju, dla pana oglądam programy, lubię jak pan śpiewa. Pozdrowienia dla Mamy.

  10.01.2021 18:01
 • Ciekawa (gość)

  Zdrówka życzę ale można wchodzić na odwiedzimy do szpitala ?

  08.01.2021 15:57
 • PIOTR (gość)

  PANIE ANDRZEJU BĘDZIE DOBRZE PANA MAMA WRÓCI DO ZDROWIA JESTEM Z PANEM FAN PIOTR .

  06.01.2021 23:38
 • marekooooo (gość)

  a k0dziarskiej i lewakiej patolgii nie zaprosil?

  06.01.2021 22:49
 • He (gość)

  Z mamą a nie ze swoim młodym chłopakiem świętuje.

  06.01.2021 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×