"The Voice Senior". Doda cieszy się, że powstaje talent show dla seniorów! Chciałaby zostać ich Trenerką?

Trwają prace nad programem "The Voice Senior" - talent show dla osób po 60. roku życia. Co sądzi o nim Doda? Czy chciałaby zasiąść w fotelu trenerskim i oceniać umiejętności wokalne seniorów?

Multimedia

"The Voice Senior" trafi na antenę TVP2 późną jesienią 2019. Program jest kolejną po "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" odsłoną kultowego już talent show "The Voice". Uczestnikami mogą być osoby, które ukończyły 60. rok życia i kochają śpiewać. Uczestnicy będą wybierać oni swojego Trenera i walczyć o awans do kolejnych etapów show.

Wiadomo, kiedy premiera programu! Marta Manowska prowadzącą!Zobacz więcej

Co o tego typu programie sądzi Doda? - Uważam, że to jest świetny pomysł - stwierdza wokalistka, która przyznaje także, że ma ogromną słabość do seniorów. - Staram się im pomagać jam mogę. Biorę udział w różnych akcjach charytatywnych. Nawet swoją premierę teledysku z ostatniej płyty zrobiłam w Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich na Dzień Babci i bardzo się wszystkim podobało. To był super dzień - wskazuje Doda.

Czy zatem chciałaby zostać Trenerkę w "The Voice Senior"? Przypomnijmy, że wciąż nie podano oficjalnej informacji na temat składu trenerskiego. Wydaje się, że jedynym pewnym nazwiskiem jest Alicja Majewska. W mediach mówi się także o Andrzeju Piasecznym, Michale Szpaku, Marku Piekarczyku i Maryli Rodowicz. A może to właśnie Doda powinna zasiąść w fotelu Trenera?

Alicja Majewska Trenerem w pierwszej polskiej edycji! Na co będzie zwracać uwagę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Filip Banaszak (gość)

    Polsacie O wiadomości o serialach barwy szczęścia i M Jak Miłość. Przyjaciółki Na dobre i na Złe i omie sie nie martw.

    06.07.2019 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×