"The Voice Senior". Marta Manowska poprowadzi nowe muzyczne show TVP?

TVP pracuje nad polską wersją programu "The Voice Senior". Castingi do muzycznego show już trwają, a w mediach pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących programu. Prowadzącą "The Voice Senior" według najnowszych doniesień została Marta Manowska, znana widzom TVP z takich programów jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości".

Multimedia

"The Voice Senior" to nowa odsłona kultowego już talent show "The Voice". W Polsce mogliśmy do tej pory oglądać 9. edycji "The Voice of Poland" oraz dwie odsłony "The Voice Kids". Na podbój muzycznego rynku rusza już wkrótce seniorzy. W castingach do "The Voice Senior" mogą brać udział wokaliści, którzy skończyli 60. rok życia. Podobnie jak w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" będą wybierać oni swojego Trenera i walczyć o awans do kolejnych etapów show.

Trenerzy są już wybrani? Kto zasiądzie w czerwonych fotelach seniorskiej wersji "The Voice"?Zobacz więcej

Marta Manowska prowadzącą "The Voice Senior"?

Spekuluje się, że w fotelach trenerskich "The Voice Senior" zobaczymy Marylę Rodowicz, Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka i Marka Piekarczyka. Według najnowszych informacji "Super Expressu" prowadzącą "The Voice Senior" zostanie Marta Manowska. –*Rewelacyjny pomysł. My, seniorzy, mamy wiele ukrytych talentów, które nie koniecznie znają nasi bliscy. Gwiazdą i osobowością można być nawet po sześćdziesiątce i zaskoczyć innych. Aktualnie pracuję jako animator w klubie seniora w Mikołowie i osobiście będę zachęcać moich podopiecznych, by zgłaszali się do tego programu – powiedziała "SE" Walentyna Kozioł z „Sanatorium miłości”.

Uczestnicy, którzy zabrali swoich rodziców i bliskich w ekstremalną podróż z TVN! Poznajcie ich!Zobacz więcej

Widzowie Martę Manowska znają doskonale z takich programów jak "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Według ustaleń "Super Expressu" na prowadzeniu 1. edycji "The Voice Senior" Manowska ma zarobić aż pół miliona złotych.

Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że jest kuszona ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej, że już kiedyś pracowała przy programach TVN. - zdradził w rozmowie z tabloidem pracownik TVP.

Informacja ta nie została jednak na razie potwierdzona przez produkcję programu ani Telewizję Publiczną. Należy więc podchodzić do niej z dystansem i traktować jako plotkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×