"The Voice Senior". Nergal nagrał kontrowersyjny toast Andrzeja Piasecznego i narobił mu kłopotów w TVP. Jak teraz komentuje całe zajście?

Chociaż Andrzej Piaseczny wciąż jest trenerem wokalnym w programie "The Voice Senior", to wiele wskazuje na to, że jego dni w TVP są policzone. Wszystko za sprawą 50. urodzin wokalisty i pewnego kontrowersyjnego toastu, który nagrał i upublicznił Adam "Nergal" Darski. Teraz lider zespołu Behemoth komentuje całą aferę.

Multimedia

Andrzej Piaseczny, którego obecnie możemy oglądać w programie "The Voice Senior", przez całe lata wszystkim kojarzył się z ogromną kulturą i dżentelmeństwem.

Ten obrazek runął przy okazji 50. urodzin Andrzeja Piasecznego, gdzie popularny wokalista wzniósł toast przy słowach "Je_ać biedę. Je_ać PiS i Konfederację i wszystkich ku_wa tam, co tego...". I być może nikt by się nie dowiedział o przebiegu hucznej imprezy, gdyby jeden z gości wszystkiego nie nagrał i nie upublicznił na swoim Insta Story! Chodzi oczywiście o Adama "Nergala" Darskiego.

Telewizja Polska komentuje wulgarne zachowanie Andrzeja Piasecznego. Już stracił pracę?Zobacz więcej

Darski, który właściwie jest odpowiedzialny za obecne kłopoty Piasecznego w TVP, gdzie najprawdopodobniej straci pracę przy kolejnych edycjach formatu "The Voice", w rozmowie z WP.pl dziwi się całej aferze. Nergal powiedział:

Rozumiem, że w związku z zamrożeniem życia publicznego mamy w tzw. branży "sezon ogórkowy", ale żeby z kilkusekundowego klipu, na którym kilku dorosłych ludzi bawi się szampańsko z okazji 50. urodzin jednego z nich, robić taki dym? Że co? Że artysta X przeklął? Że artystka Y użyła w żartobliwym tekście słowa "dragi"? Że "j***ć PIS"? Przecież to już niemalże zwrot grzecznościowy!

Co o tym sądzicie? Też macie przyjaciół, którzy nagrywają wasze poczynania pod wpływem alkoholu i wrzucają je do sieci?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • YSLnu (gość)

    Nie ma świętych, każdy ma jakieś grzeszki mniejsze, większe ....Panowie Michał i Andrzej pracę swoją kochają, wykonywali na 100%. Michał zachwycał i błyszczał elokwentnymi wypowiedziami, celnymi uwagami, a Andrzej kwiecistymi mowami. Szkoda by było, gdyby ich nie było.Cóż nie będę oglądać Voica.

    23.02.2021 12:16
  • Gabi (gość)

    Typowa zlosliwosc.jak mozna bylo takiego zaprosic na impreze.co bylo i nie jest.nie pisze sie w rejestr.Niestety tacy sa ludzie.wszystkim zazdroszcza.a sami sa niczego warci.Piasek glowa do gory.

    15.01.2021 09:32
  • Wolf (gość)

    Nergal , brak słów, kolega z Ciebie jak ......

    13.01.2021 19:59
  • Ja (gość)

    Nie sądzę, że ktoś jeszcze zaprosi "to" na jakiekolwiek spotkanie.

    13.01.2021 10:25
  • Eduardo

    Na miejscu Piaska wytoczył bym proces Nergalowi za naruszenie dóbr osobistych. Jebać takich przyjaciół.

    13.01.2021 09:11
  • MAGoz44FIRE (gość)

    4XI2018ADAmówisz21X2018ŁzySochaux

    13.01.2021 07:55
  • Fałszywy przyjaciel (gość)

    I tyle. Jak tak można?! Wśród znajomych mogę wygadywać różne głupoty i zostanie to między nami. Ten starszy dziwny pan zachował się źle, z resztą obydwaj.

    12.01.2021 21:11
  • Ona (gość)

    Jak można przyjaźnić się z takim demonem nergal to zło było od dawna wredne zrobił to z zazdrości gnojek zostanie kiedyś rozliczony za wszystkie krzywdy i zniewagi

    12.01.2021 18:26
  • Nie będę oglądnąć voice G. (gość)

    Nie będę oglądać voice jak pisaka usuną

    12.01.2021 17:32
  • Głupki (gość)

    Oni nie piją alkoholu i głupoty nie roba

    12.01.2021 17:20
  • Alexis (gość)

    Widać Andrzej niezbyt fortunnie dobiera sobie przyjaciół. A Darski? Nie zaprosiłabym go więcej na imprezę. Zaszkodził kumplowi a teraz się dziwi. Co za człowiek?

    12.01.2021 17:06
  • Jack (gość)

    Zawsze była zasada że na imprezach się nie filmuję i nie nagrywa.

    12.01.2021 16:50
  • Solo (gość)

    Degeneraci

    12.01.2021 15:50
  • Kliff (gość)

    Cymbał Darski wredny typ satanista. Piaskowi już w glowie się przewraca. Piosenkarz od siedmiu boleści !!!!!!

    12.01.2021 15:25
  • aseret (gość)

    Jakim to trzeba być splatanym draniem, żeby nagrać kumpla i wrzucić kompromitujący film do sieci. Piaskowi należy pogratulować towarzystwa.

    12.01.2021 15:08
  • Miszaxxx (gość)

    A CH.J Z NIMI WSZYSTKIMI KOŁO CH..JA MI TO LATA VO TE ZJEBY ROBIĄ....HAHA

    12.01.2021 14:58
  • Nowa (gość)

    Darski...wstyd...wstyd...wstyd....jesteś dupkiem.

    12.01.2021 14:55
  • ksa (gość)

    W dupie z takim przyjacielem, teraz to nie mozna nikomu ufac ...Nergal chyba zazdroscil mu tej pracy w telewizji, i tylko czekal na potknięcie Piasecznego.....Jak mogl to zrobic swojemu przyjacielowi,jak dziecko ktore jeszcze nie wie co moze a czego nie... moim zdaniem tu nie ma zadnego wytlumaczenia ,bo przecież wiadomo, ze zrobił to umyslnie , niech Nergal wstawi filmik jak siedzi na kiblu...co za idiota....szkoda słów

    12.01.2021 14:51
  • Adam (gość)

    Jesteś Pan nikim .

    12.01.2021 14:48
  • RYSIEK (gość)

    PIASEK JUSZ DAWNO SWIRUJE TO CO TO NIE ON ODKAT ZEBY ZROBIL SZTUCZNE JAK KOBYLA WYGLADA A SMIEJE SIE JAK KON KTORY MOWI MISTER ED I WYWALIC GO NA ZBITY PYSK I DO POCIAGU Z JANDA I WONT Z POLSKI

    12.01.2021 14:44
NowszeStarsze