"The Voice Senior". Ruszyły zdjęcia do nowej edycji! Izabela Trojanowska dołączyła do grona Trenerów?

Ruszyły zdjęcia do 2. edycji "The Voice Senior"! W gronie Trenerów prawdopodobnie zabraknie Urszuli Dudziak, która przeszła do "The Voice of Poland". Czy zastąpiła ją Izabela Trojanowska?

Multimedia

"The Voice Senior" - kim są Trenerzy w 2. edycji?

Nagrania 2. edycji "The Voice Senior" już się rozpoczęły. Pierwsza odsłona show dla śpiewających seniorów okazała się hitem Telewizji Polskiej, a zwycięstwo przypadło siostrom Szydłowskim. Elżbieta, Krystyna i Jolanta były w drużynie Urszuli Dudziak, wiadomo już jednak, że w tej edycji zabraknie jej w gronie Trenerów. Wokalistka przeszła bowiem do "The Voice of Poland".

Nowy prowadzący w The Voice Senior! Kto zastąpi Tomasza Kammela?Zobacz więcej

Wszyscy zastanawiają się zatem, kto obok Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Marka Piekarczyka, zasiądzie w fotelu Trenera w 2. edycji. Wiele mówiło się o Małgorzacie Ostrowskiej, jednak w ostatnich dniach coraz głośniej wskazuje się inne nazwisko. Chodzi o Izabelę Trojanowską, która od lat związana jest z TVP (gra Monikę w serialu "Klan").

Jak czytamy w "Fakcie", producentom "The Voice Senior" zależy bardzo na piosenkarkach, które nigdy nie były jurorkami, a które jednocześnie są znane przez miliony Polaków. O tym, kogo ostatecznie zobaczymy w programie dowiemy się już bardzo niedługo.

Wyniki finału były ustawione?! To nie siostry Szydłowskie powinny wygrać? Kto był na 2. miejscu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×