"The Voice Senior". Siostry Szydłowskie zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. "Nie chcemy zanudzić publiczności!"

Finał pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior" za nami! Wygrały siostry Szydłowskie - Elżbieta, Jolanta i Krystyna z drużyny Urszuli Dudziak. W nagrodę zaśpiewają podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem! Jak zareagowały na tę wiadomość?

Multimedia

Siostry Szydłowskie wygrały "The Voice Senior"

Muzyczne zmagania uczestników "The Voice Senior" przyciągały przed ekrany telewizorów ok. 3 milionów widzów. Tym samym show z muzykalnymi seniorami był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym tej zimy w Polsce. Poznaliśmy już zwyciężczynie pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Widzowie w głosowaniu SMS zdecydowali, że tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów, 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych należą się utalentowanym siostrom Szydłowskim z drużyny Urszuli Dudziak.

Pierwsza edycja show zakończona! Kto okazał się najlepszym śpiewającym seniorem?Zobacz więcej

- Trwam w zachwycie cały czas. Muzykalność, wdzięk i gracja - mówiła w finale Alicja Majewska. - Brzmicie jakby was było siedem - podsumował fenomenalne występy sióstr Marek Piekarczyk. - Jesteście absolutnie cudowne. Czy mógłbym kiedyś z wami zaśpiewać? - zachwycał się Andrzej Piaseczny. - Łamiecie stereotyp. Dzięki wam, wiele innych kobiet zrozumie, że mogą wyjść i być pięknymi kobietami bez wieku, ze światłem w sobie. Wy się dopiero rozkręcacie moje siostry kochane - oceniła Urszula Dudziak.

Słowa Trenerki "The Voice Senior" okazały się prorocze. Elżbieta, Krystyna i Jolanta w finałowym odcinku wykonały trzy utwory: "Sing, Sing, Sing (With a Swing)" The Andrews Sisters, "Kwiat Jednej Nocy" zespołu Alibabki i utwór "The Shoop Shoop Song (It’s In His Kiss)" Betty Everett, czym ujęty widzów i wygrały program. Tuż po ogłoszeniu zwycięstwa, obecny w studiu Prezes Zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski, zaprosił Elżbietę, Krystynę i Jolantę do wystąpienia na tegorocznej scenie sylwestrowej w Zakopanem. Oprócz zwyciężczyń show na Równi Krupowej zaśpiewają m.in. Natalia Oreiro, Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Chris Norman, Weekend, Golec uOrkiesra, Gromee, Boys, Kombi, Stefano Terrazzino, Chico & The Gypsies, Thomas Anders & Modern Talking Band oraz Piękni i Młodzi.

Wyniki finału były ustawione?! To nie siostry Szydłowskie powinny wygrać? Kto był na 2. miejscu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Andrzej (gość)

  Nie jest łatwo zgrać się w trzy głosy. Karaoke jest dziś popularne a panie postawiły na trio i tym wygrały były bardzo ciekawe i zawodowe. Zasłużone zwycięstwo.

  30.12.2019 22:22
 • Janusz (gość)

  To prawda. James pięknie śpiewał. I Janusz i Waldek. Jednak to show należało do Sióstr i to był ich moment. Dobór repertuaru wspaniały. Gratulacje i wielkie brawa dla twórców programu.

  30.12.2019 22:21
 • Magic Madzia (gość)

  Gratuluję Paniom. Od początku trzymałam za nie kciuki. Chociaż James był ujmujący. Napewno ich trenerka miała trudny wybór bo nie bez przyczyny szukala rozwiązań we wróżbach. Wybór był sprawiedliwy moim zdaniem.

  30.12.2019 22:19
 • Fanka voice (gość)

  Ten program był tak wdzięczny. Szkoda że taki krótki. Pani Dudziak miała trudną decyzję bo najsilniejsza grupa. Wykon siostr był bezkonkurencyjny. Wielkie brawa.

  30.12.2019 22:17
 • Anna (gość)

  Od pierwszego ich występu czuło się ich profesjonalizm i znakomita muzykalność... Siostry Szydlowskie były czarnym koniem tego programu. Pozostali uczestnicy także znakomici.

  30.12.2019 22:15
 • Wladek (gość)

  Bardzo sie ciesze ze wygraly, cos innego, nie znowu solista

  30.12.2019 22:08
 • Dzast (gość)

  Byly najlepsze I najwiecej pracy w to wlozyly, jurorzy wiedzieli jak ciezko zgrac trio I zostaly docenione!

  30.12.2019 22:07
 • Grażyna m (gość)

  Mnie najbardziej drażniło traktowanie śpiewających seniorów jak ludzi wyciągniętych z lamusa.Przecież jwiększość jurorów była w tym samym wieku ,mnóstwo osób z tej grupy wiekowej pracuje zawodowo , spójrzmy na wiek wielu naszych polityków .

  29.12.2019 13:15
 • ja (gość)

  I ta cała dudziak wielka ickowa amerykanka,wróciła do Polski na stare lata na darmowe leczenie.Każdego kocha,,,babo nie mąć jankeskimi wygłupami Polski,która jest jeszcze "zdrowa" z tym kochaniem.Lipa a nie konkurs,ustawka starych bab łącznie z urbaniakową,oj dudziakową.I ta manowska z zębiskami i gadką "jesteście gotowi".Telewizję zalewa potomstwo repatryjantow z ukrainy.

  29.12.2019 12:40
 • Anna L. (gość)

  Ładnie śpiewały, choć trochę fałszowały. Mnie najbardziej podobał się Janusz Sztyber.

  29.12.2019 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×