"The Voice Senior". Siostry Szydłowskie zaśpiewały w "Dzień Dobry TVN". Jak się zmieniło ich życie po wygranej w show TVP?

Siostry Szydłowskie, czyli zwyciężczynie 1. edycji "The Voice Senior" wydają płytę. Panie były ostatnio gośćmi "Dzień Dobry TVN" - w śniadaniówce opowiedziały o tym, jak zmieniło ich życie po wygranej w show TVP. Zaśpiewały także swój pierwszy singiel.

Multimedia

Siostry Szydłowskie w "Dzień Dobry TVN". Jak się zmieniło ich życie?

Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie zdobyły popularność dzięki udziałowi w "The Voice Senior". Panie dołączyły w programie do drużyny Urszuli Dudziak i szybko zaskarbiły sobie sympatię widzów. Po zwycięstwie w 1. edycji muzycznego show TVP, siostry skupiły się na wydaniu debiutanckiej płyty, która pojawi się na rynku już 5 lutego 2021 roku.

Siostry Szydłowskie wygrały 1. edycję i wydają debiutancką płytę! Posłuchaj pierwszego singla!Zobacz więcej

Siostry Szydłowskie promowały swoje pierwsze wydawnictwo w "Dzień Dobry TVN". Na scenie wykonały piosenkę "Sing, Sing, Sing". -Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać. Nagranie tej płyty sprawiło nam ogromną radość. Mam nadzieję, że Państwo, słuchając naszych piosenek również ją odnajdziecie - mówiły podekscytowane.

Zobacz, jak Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewają swój debiutancki singiel "Sing, Sing, Sing".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×