"The Voice Senior". Telewizja Polska komentuje wulgarne zachowanie Andrzeja Piasecznego. Już stracił pracę?

Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo, na którym Andrzej Piaseczny w wulgarny sposób mówi, co myśli o partii rządzącej i słucha nieprzyzwoitej przeróbki swojej piosenki. Jego zachowanie nie zostało niezauważone, przez Telewizję Polską, która je skomentowała. Czy już stracił pracę w "The Voice Senior"?

Multimedia

Telewizja Polska komentuje zachowanie Andrzeja Piasecznego

Kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo, które miało duży wpływ na wizerunek publiczny Andrzeja Piasecznego, piosenkarza i jurora w "The Voice Senior". Muzyk przeklina na nim, wulgarnie mówi, co myśli o partiach politycznych i słucha, jak przyjaciele śpiewają mu nieprzyzwoitą przeróbkę jego piosenki.

Andrzej Piaseczny na skandalicznym wideo wulgarnie wyraża, co myśli o PiS! Wokalista straci pracę w programie TVP?Zobacz więcej

Telewizja Polska musiała zareagować i właśnie wydała oświadczenie na temat zachowania jurora "The Voice Senior, w którym je potępia.

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji. Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej - czytamy w oświadczeniu.

Oczywiście ten format - "The Voice Senior" - jest już właściwie w całości nagrany, więc nie będzie w nim żadnych zmian, a Andrzej Piaseczny do końca sezonu nadal będzie trenerem.

Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu. Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami.

Niestety wygląda na to, że Andrzej Piaseczny za tę chwilę zapomnienia będzie musiał zapłacić wysoką cenę, bo wygląda na to, że nie zostanie już zaangażowany do kolejnych produkcji TVP.

Niemniej zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości - czytamy na końcu oświadczenia.

Widzowie bronią Andrzeja Piasecznego! Nie chcą, aby TVP wyrzucała go z programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polityka może zabić (gość)

    No taki jest poziom przeciwników pisu. Nie on jeden tak się zachowuje. Dobrze jest demokracja jeszcze i jest wybór jest wolny. Ale jako śpiewak to ma talent.

    17.01.2021 11:26
  • Polityka może zabić (gość)

    No taki jest poziom przeciwników pisu. Nie on jeden tak się zachowuje. Dobrze jest demokracja jeszcze i jest wybór jest wolny. Ale jako śpiewak to ma talent.

    17.01.2021 11:25
  • Helga (gość)

    Może przejży na oczy jakich ma pseudo przyjaciół. Zamiast śpiewać mu "Sto lat, przyjacielu", to oni nagrywają nawalonego jubilata i do sieci wrzucaj. Chroń mnie Boże od takich przyjaciół, bo od wrogów sama się obronię.

    12.01.2021 22:26
  • Andrzej (gość)

    Ktos kto sie w taki sposob wyraza na temat biedy jest skresolnym idiota i pseudo gwiazda. Proponuje bojkot tego pajaca

    12.01.2021 14:43
  • 1960 (gość)

    Panie Andrzeju ale dał pan plamę. !!!!!! 50-tka ? Czas zmądrzeć.!!!!! Mimo wszystko lubię Pana.

    11.01.2021 21:27
  • Miko (gość)

    Jakby zaintonował "j...ć Tuska" to nie byłoby nic niestosownego. Oj wyraził swoje zdanie.

    11.01.2021 20:23
  • Michał (gość)

    Piasek dlaczego nie było tam z tobą twojego chłopaka - piróga.!??

    11.01.2021 19:39
  • Andre (gość)

    Po jakimś czasie zawsze słoma z butów wychodzi

    11.01.2021 16:53
  • Leszek (gość)

    Szkoda że za dużo alkoholu i nieodpowiedni pseudo przyjaciel zniszczył wizerunek Piaska.Teraz bedzię musiał o herze i jeb.. śpiewać .A miąl takie fajne piosenki.Ja go nie przekreślam ale ten Szatanista to żaden przyjaciel

    11.01.2021 16:42
  • Basis (gość)

    Panie Andrzej, myślę, że stracił pan bezpowrotnie swoich największych i najwierniejszych fanów. Również ubolewam ,kim okazał się pan w rzeczywistości.

    11.01.2021 15:15
  • Żwirek (gość)

    Ale masz pan przyjaciół panie Piasek...nie małą świnię ktoś panu położył. A swoją drogą, miałem pana za kulturalnego człowieka. Pozory jednak mylą.

    11.01.2021 14:16
  • Oneeye (gość)

    Ale impreza vaginosceptyków z kozolubami

    11.01.2021 11:48
  • Jerzy (gość)

    Głupi Piasek. Komu zaimpowal nergalowi jeżowskiej snobistyczne środowisko. Stracił wszystko co dobrego w nim widziałem. To jest kasta,, celebrytów, U howajboze od takiej elity.

    11.01.2021 11:36
  • Jerzy (gość)

    Głupi Piasek. Komu zaimpowal nergalowi jeżowskiej snobistyczne środowisko. Stracił wszystko co dobrego w nim widziałem. To jest kasta,, celebrytów, U howajboze od takiej elity.

    11.01.2021 11:36
  • Barbara (gość)

    A ja uważam takie zachowanie naganne i tu nie chodzi czy piłuje drzewo na którym siedzi ale w ogóle jeżeli chcemy żeby nas szanowano to najpierw my sami się szanujemy. Tu nie ma znaczenia po której stronie jestem czy w co wierzę. A wiem przepracowałam 45 lat na stanowisku kierowniczym i nie musiałam na nikogo krzyczeć czy ubliżać żeby wykonali swoją pracę . Swoją postawą i pracowitością budowałam swoj wizerunek.

    11.01.2021 10:51
  • Mala (gość)

    A ja popieram pana andrzeja brawo

    11.01.2021 10:40
  • Patriotaa (gość)

    największe bydło celebrytow. Pieniądze od TVP się ładnie bierze i ciągle im zle. Jakby to pokrzywdzeni są, nie licza się z normalnymi ludźmi. Jest to banda choroby, największe bydło PO-wskie. Wielkie gowno, to jest właśnie ich kultura, zachowują się jak największe bydło. Tacy ludzie wstydu nie maja co mają pieniądze.

    11.01.2021 10:28
  • Gosc (gość)

    Szczerze mówiąc myślałam że Pan Andrzej jest mądrzejszy cóż porażka każdy ma prawo do swoich poglądów i ok ale teksty typu jeb.. biedę i bezrobocie dno zenady Panie Andrzeju nie życzę Panu biedy naprawdę a przykładowo dzieci nie są winne że są biedne i tylko mam nadzieję że ta bieda nie kupi nigdy więcej Pana płyt