"The Voice Senior". Urszula Dudziak czwartą siostrą Szydłowską! Jak wyglądała jej współpraca ze zwyciężczyniami programu?

Siostry Szydłowskie, które wygrały "The Voice Senior" były w programie w drużynie Urszuli Dudziak. Jak wyglądała współpraca wokalistki ze zwyciężczyniami programu?

Multimedia

Urszula Dudziak i siostry Szydłowskie w "The Voice Senior"

Pierwsza polska edycja "The Voice Senior" za nami. W fotelach trenerskich zasiedli: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak, pod skrzydłami której rozwinęły się zwyciężczynie programu - siostry Szydłowskie, czyli Elżbieta, Krystyna i Jolanta. Czy wokalistka przeczuwała, że jej podopieczne wygrają?

Siostry Szydłowskie zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. "Nie chcemy zanudzić publiczności!"Zobacz więcej

- Jestem szczęśliwa i bardzo dumna - stwierdziła tuż po finale Urszula Dudziak. - One włożyły w to dużo serca, radości i w ogóle bardzo się tym wszystkim przejęły. Ja je uspokajałam i mówiłam: "nie bójcie się, macie wszystko, co trzeba mieć - dodała. Podkreśliła jednak, że w finale nie była pewna, kto wygra, bo każdy z uczestników był wyjątkowy.

Z kolei siostry Szydłowskie są wdzięczne Urszuli Dudziak za czas, który z nimi spędziła. - Jest serdeczna, wspierająca, zachęcająca. Ma tak niewiarygodną energię i pewność siebie, że to pobudza do życia i działania. Wspaniała dziewczyna - oceniły zwyciężczynie "The Voice Senior", po czym stwierdziły, że Ula jest dla nich jak czwarta siostra.

Wyniki finału były ustawione?! To nie siostry Szydłowskie powinny wygrać? Kto był na 2. miejscu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Droga pani. Niech pani nie ogląda tvp by potem nie zamieszczać tak obraźliwych komentarzy.

    29.12.2019 23:02
  • madzia (gość)

    P.Dudziak wstydziła by się pani z tym gó...kurskim do zdjęcia pozować

    29.12.2019 21:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×