"The Voice Senior". Wiadomo, kiedy premiera programu w TVP2! Marta Manowska prowadzącą!

Wiadomo, kiedy emisja "The Voice Senior" w TVP2! Wskazuje się, że prowadzącą zostanie Marta Manowska, którą ostatnio oglądaliśmy w "Sanatorium miłości". Kto zasiądzie w fotelach trenerskich?

Multimedia

TVP pracuje właśnie nad pierwszą polską edycją "The Voice Senior". To kolejna odsłona kultowego już talent show "The Voice". Tym razem uczestnikami mogą być wokaliści, którzy ukończyli 60. rok życia. Podobnie jak w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" będą wybierać oni swojego Trenera i walczyć o awans do kolejnych etapów show.

Trenerzy są już wybrani? Kto zasiądzie w czerwonych fotelach seniorskiej wersji "The Voice"?Zobacz więcej

Wiadomo już, że w najbliższym czasie TVP2 pokaże wszystkie trzy formaty z cyklu "The Voice". Już we wrześniu premierę będzie mieć 10. edycja "The Voice of Poland", a tuż po jej zakończeniu - późną jesienią 2019 - na ekranach pojawi się "The Voice Senior". Program będzie miał mniej odcinków niż regularna wersja, prawdopodobnie będzie ich 6. Prowadzącą ma zostać Marta Manowska, którą w najbliższym czasie oglądać będziemy także w kolejnych sezonach "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". W styczniu 2020 r. przyjdzie czas na 3. edycją "The Voice Kids".

"The Voice Senior" - Trenerzy

Wciąż nie podano oficjalnej informacji na temat składu trenerskiego "The Voice Senior". W mediach przewijają się głównie cztery nazwiska: Andrzej Piaseczny, Michał Szpak, Marek Piekarczyk i Maryla Rodowicz. Niedawno pojawiły się także informacje, że w fotelu Trenera zasiądzie Alicja Majewska. Jak będzie? Przekonamy się wkrótce!

Barbara Kurdej-Szatan NIE odchodzi z serialu! Co z innymi produkcjami TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Manowska o "Sanatorium miłości"

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  A właśnie ze Szpak!

  27.06.2019 13:32
 • Eliv (gość)

  No nie znowu Manowska! Wszędzie jej pełno! Byleby nie ona...!

  25.06.2019 20:53
 • Aleksa (gość)

  Jak będzie Michał Szpak to na pewno będę oglądać ❤

  25.06.2019 20:19
 • Dzidzia (gość)

  Byleby nie Szpak!

  25.06.2019 11:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×