„The Wall. Wygraj marzenia”. Jacek Kurski komentuje zmianę prowadzącego: Ciągle widziałem go u konkurencji

W ostatnim czasie głośno było o zwolnieniu Pawła Orleańskiego, który przez 3. sezony prowadził teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia”. Teraz głos w sprawie zabrał prezes TVP Jacek Kurski, który skomentował zmianę prowadzącego „The Wall. Wygraj marzenia”.

Multimedia

„The Wall. Wygraj marzenia” to teleturniej, który możemy oglądać na antenie TVP1 od 2017 roku. Program od początku prowadził Paweł Orleański, który zrealizował w sumie 52 odcinki. Jak się jednak niedawno okazało, jego przygoda z teleturniejem już się zakończyła.

Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym". Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do Was ze zdwojoną siłą :)) Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje :) Do zobaczenia. - informował Paweł Orleański.

Paweł Orleański zwolniony z TVP?! "To dla mnie bolesna wiadomość"Zobacz więcej

Dlaczego włodarze TVP podjęli decyzję o zmianie prowadzącego „The Wall. Wygraj marzenia”, którym od 4. sezonu zostanie Maciej Kurzajewski? Do sprawy w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl odniósł się prezes TVP Jacek Kurski.

Ciągle widziałem go u konkurencji, dlatego zrodziła się myśl, żeby zastąpić prowadzącego gwiazdą TVP. Uznaliśmy, że nie stać nas na tego rodzaju ekstrawagancję, mając fantastycznych prezenterów - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Przypominamy, że Paweł Orleański od 12 lat prowadzi na antenie Czwórki program „Galileo”. Najnowszy sezon będziemy mogli oglądać od 2 marca w TV4. Maciej Kurzajewski jest znany widzom Telewizji Polskiej przede wszystkim z relacjonowania najważniejszych wydarzeń sportowych oraz prowadzenia "Wielkich Testów". Jak poradzi sobie w „The Wall. Wygraj marzenia”? Przekonamy się już wiosną 2019 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anek (gość)

  Paweł Orleański fantastycznie prowadził ten program. Obecny prowadzący to monotonia i przynuda. Z całą stanowczością jestem za Pawłęm Orleańskim. Jaka tu konkurencja. Co to komu przeszkadza. Jak zwykle coś trzeba znaleźć, aby się przyczepić

  15.03.2019 21:55
 • Monika (gość)

  chcemy Orelańskiego

  22.02.2019 11:21
 • ... (gość)

  Nie chcę prowadzącego Kurzajewskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18.02.2019 17:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×