"The Wall. Wygraj marzenia". Nowy teleturniej jesienią w TVP1

"The Wall. Wygraj marzenia" nowością w jesiennej ramówce TVP1. W teleturnieju będzie można wygrać sto tysięcy złotych.

Multimedia

"The Wall. Wygraj marzenia" to nowy teleturniej, w którym będzie można wygrać milion złotych. Program będzie flagową pozycją TVP1 w jesiennej ofercie programowej bieżącego roku, wypełniając piątkowy primetime. Pierwsza seria liczy 14 odcinków, emitowanych w odstępach tygodniowych. Telewizja Polska nie poinformowała jeszcze, kto poprowadzi polską edycję show. Zdjęcia do premierowej serii wystartują w Warszawie na przełomie lipca i sierpnia.

Program powstaje na amerykańskiej licencji. „The Wall. Wygraj marzenia” – to najchętniej oglądany, nowy teleturniej tego roku w Stanach Zjednoczonych (NBC). We Francji (TF1) każdy odcinek gromadzi blisko 3 milionową widownię, co daje mu pozycję lidera w swoim paśmie. Pierwszy odcinek hiszpańskiej

TVP startuje z premierami już w sierpniu!Zobacz więcej

W programie kluczową rolę odgrywa wysoka na cztery piętra ściana u spodu której znajduje się 15 kieszeni - każda z określoną kwotą – od jednego do 100 tys. złotych. Po każdym pytaniu, ze szczytu labiryntu spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Te w nieprzewidywalny sposób zmieniają trajektorię kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni otworów kula wpadnie i jaką wskaże kwotę. Jeśli uczestnik prawidłowo odpowiedział na wcześniej zadane pytanie, kwota wskazana przez kulę wlicza się do puli wygranych pieniędzy, jeśli wcześniej podał złą odpowiedź, kwota ta jest odliczana od dotychczasowej wygranej uczestnika.

Hubert Urbański o powrocie "Milionerów":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×