"The Wall. Wygraj marzenia" odcinek 6. Maturzyści zagrają o wielką wygraną! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku "The Wall. Wygraj marzenia" szansę na spełnienie marzeń będą mieli Małgorzata i Marek. Zobacz zapowiedź!

Multimedia

"The Wall. Wygraj marzenia" w piątki o godz. 20:25 w TVP1!

Przyjaciele teraz mają po 18 lat, a znają się jeszcze ze szkolnych lat. W tym roku zdali maturę. Są też autorami projektu "Skrzatki w laborce", którego celem jest zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi i pokazanie, że nauka może być przyjemna. W specjalnie zbudowanym laboratorium w jednej ze szkół przedstawiają uczniom eksperymenty naukowe świetnie się przy tym bawiąc.

Paweł Orleański zapowiada: Emocje sięgną zenitu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wygraną w programie chcieliby przeznaczyć na rozszerzenie projektu na całą Polskę. Małgosia część wygranej przeznaczyłaby także na podróże po świecie oraz dołożyłaby tacie do zakupu auta. Marek natomiast chciałby zrobić kurs na prawo jazdy, wyjechać w podróż, kupić gitarę, zegarek dla taty i założyć własny biznes.

Czy w rozgrywce wystarczy im wiedzy i szczęścia, by wygrać pieniądze na spełnienie marzeń? Czy pomoże im w tym wieloletnia znajomość i przyjacielskie relacje? Pełen napięcia teleturniej, w którym liczą się wiedza, szczęście oraz stalowe nerwy, poprowadzi Paweł Orleański.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×