"To był rok!". Przemysław Saleta odmawia udziału w programach TVP od 2015 roku! Wyjaśnił, dlaczego

Przemysław Saleta opublikował w mediach społecznościowych swoją odpowiedź na zaproszenie do programu "To był rok", emitowanego w TVP1. Wyjaśnił przy okazji, dlaczego nie występuje w produkcjach Telewizji Polskiej od 2015 roku.

Multimedia

Przemysław Saleta namawia do bojkotu TVP!

Na profilu Przemysława Salety w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym opublikowana została odpowiedź boksera na zaproszenie do programu "To był rok!" w TVP1. Czytamy w niej, że Saleta nie bierze udziału w programach telewizji publicznej. Przy okazji wyjaśnił, dlaczego.

Córka Przemysława Salety o trudnej relacji z ojcem. Sportowiec nie ma dla niej czasu?Zobacz więcej

Okazuje się, że Przemysław Saleta nie pojawia się w programach TVP od 2015 roku. Sportowiec zaznaczył, że nie chce, aby jego wizerunek łączony był z partią obecnie rządzącą w Polsce.

Konsekwentnie od 2015 r. odmawiam udziału w jakichkolwiek produkcjach i programach TVP. Nie mogę pojąć jak ktoś, kto widzi co się dzieje w kraju i porównuje to do rzeczywistości TVP, może się w telewizji publicznej pokazywać... Ja rozumiem, że jest pandemia i wszyscy przedstawiciele wolnych zawodów dostali mocno po kieszeniach (ja też) ale naprawdę powinien być konsekwentny bojkot tej szczujni... Każdym występem w publicznej uwiarygadnia się politykę PiSu, łącznie z ostatnim orzeczeniem "trybunału"...

Wyznanie Salety spotkało się z przychylną reakcją jego obserwatorów. Wiele osób popiera takie zachowanie i zauważa, że bokser jest jedną z nielicznych osób publicznych, które wyrażają swoją niechęć wobec władzy w taki sposób. "Bardzo dobrze postąpiłeś, godność trzeba zdecydowanie wyżej cenić niż jakieś marne srebrniki" - czytamy pod postem Przemka Salety.

Piotr Zelt podjął kroki prawne przeciwko TVP. "Trzeba piętnować ohydną, nachalną propagandę"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • aseret (gość)

    Mała strata. Jednego głąba mniej na wizji.

    14.03.2021 18:47
  • Roby (gość)

    Mnie nie interesuje na dziś kto jaki zawód miał w sporcie są upadki i wzloty i odwrotnie ale przez pięć lat mieć TV publiczną w dupie to świetny wynik a nie jeden za kase i to dużą gadałby pierdoły Pis-du

    05.02.2021 17:34
  • Loko (gość)

    Trybunal K..zawsze zawsze byl upolityczniony ,nawet przed wyborami w 2015 PO szukala ostatniej deski ratunku do walki z nową władzą, wiedząc że toną robili wszystko i wtedy nie bylo takiego nazewnictwa, ludzie bez wiedzy aby cos usłyszą i na tym bazują

    02.02.2021 19:07
  • Grześ (gość)

    Cymbał jakich mało, szkoda że tak go po kieszeni uderzyło ....kolejny biedak

    02.02.2021 17:27
  • leon (gość)

    chłopie daj se luz

    02.02.2021 06:46
  • Saleta (gość)

    Nie jestem Polakiem, jestem CELEBRYTĄ

    01.02.2021 18:39
  • kibic (gość)

    różne są formy przypominania o sobie .a jaki to sport szanowny pan uprawiał i z jakimi sukcesami????

    01.02.2021 16:53
  • Magda (gość)

    Kogo obchodzi podstarzały człowiek były sportowiec? Nikogo, dlatego facet łapie się wszystkiego żeby się przypominać. Jedni go polubią inni znienawidzą. Myślę że najlepiej zignorować dziada.

    01.02.2021 07:59
  • Dar (gość)

    KOLIMB zryty łeb to ty masz pisząc taki komentarz, bo zamiast mózgu masz plyn mózgopodobny‼️‼️

    01.02.2021 07:01
  • KOLIMB (gość)

    Co może powiedzieć takie debil?Zryty łeb i wszystko w temacie!

    01.02.2021 03:03
  • Klempart (gość)

    Mam w dupce Budkę

    01.02.2021 02:39
  • Szczecin (gość)

    Brawo Panie Przemku, jest Pan mądrym człowiekiem!! Z wyrazami szacunku dla Pana i Pańskiej rodziny.

    31.01.2021 23:36
  • jan da (gość)

    Czy są wśród Polaków tacy, którzy chcą go jeszcze oglądać w jakiejkolwiek telewizji? Co on sobą prezentuje?

    31.01.2021 22:44
  • Smerfik (gość)

    Może to tylko próba ocieplenia własnego wizerunku wśród ludzi. Może tylko w nie publicznej lepiej płacą.... A może faktycznie ma facet ma jaja i honor. W każdym razie nigdy go nie lubiłem ale za tą wypowiedź ma u mnie kilka punktów gratis. Lubię honorowych i twardo stawiających sprawę ludzi. Tak trzymać. Ale jeśli kiedykolwiek wróci do publicznej to już zawsze będę myślał jak inni - że dostał o kilka razy za dużo😉

    31.01.2021 22:21
  • Wiesqu (gość)

    Ciekawe ile byłoby komentarzy negatywnych i wyzywających gdyby pisanie komentarzy nie byłoby incognito 😂

    31.01.2021 22:18
  • Józef (gość)

    Sam sobie szkodzi nadęty bufon dostał w głowę i mu się klepki poprzestawialy

    31.01.2021 20:32
  • Azgarth (gość)

    Brawo Panie Przemku, jest Pan jednym z niewielu, którzy mają jakieś zasady

    31.01.2021 19:55
  • Bobas (gość)

    Bo TVP to przecież TVPis jak sama nazwa wskazuje więc nie wiem o co zadyma

    31.01.2021 19:25
  • Palec ci w oko (gość)

    Panie Saleta za dużo dostał Pan po łbie i na starość klepki się w łbie już rozleciały do wymiany.

    31.01.2021 18:52
  • Kk (gość)

    Żałosny sportowiec woli tych co tylko jedno słowo znają i nie mają żadnego szacunku do drugiego człowieka. W głowie ma siano i nic więcej.

    31.01.2021 18:40
NowszeStarsze