To koniec programu „Królowe życia”! Po sześciu latach program znika z anteny. Laluna Unique, Monika Chwajoł, Alicja Pasierbińska, Anna Renusz i pozostali nie kryją żalu

To już koniec programu „Królowe życia”. Sześć lat, setki odcinków, dwanaście sezonów - tak w liczbach można podsumować format, który zdaniem wielu należał do jednego z najbardziej kontrowersyjnych. Stacja TTV właśnie opublikowała pożegnanie, a w komentarzach zaroiło się od wpisów „królowych”.

Multimedia

To koniec programu „Królowe życia”!

To już oficjalnie - program „Królowe życia” po sześciu latach i 12 sezonach znika z telewizji! Pierwotnie prace na planie zostały zawieszone. Choć stacja nie podała oficjalnej przyczyny zrezygnowania z kolejnych sezonów „Królowych życia”, to w kuluarach mówiono, iż mogło chodzić o drastycznie spadającą oglądalność programu. Ostatni odcinek 12. sezonu słynnego programu został wyemitowany 2 czerwca 2022 roku na antenie telewizji TTV. Fanom "Królowych życia" pozostały jedynie powtórki emitowane w TTV.

Co „królowe życia” planują? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!Zobacz więcej

Nadszedł jednak moment, w którym należało albo dać, albo odebrać fanom nadzieje na nowe odcinki. Niestety - ten kto liczył, że kontrowersyjny zdaniem niektórych format powróci, srodze się rozczarują.

Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z Nami przez 12 sezonów „Królowych Życia” ❤️❤️❤️ Spędziliśmy wspólnie aż 6 lat…✨🙌 … podczas których nie zabrakło; radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi Bohaterami 💥 Mamy nadzieje, że wiele momentów zostanie Wam w pamięci na długo i zawsze będziecie Nas tak miło wspominać… ❤️ Nadszedł jednak czas na nowe… Jesteście ciekawi co teraz będzie się u Nas działo ?🧐

Pod postem natychmiast zaroiło się od wpisów uczestniczek programu.

Zobacz, jak „Królowe życia” reagują na zakończenie programu

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×