Tola Szlagowska z zespołu Blog 27 powraca z singlem "Atmosphere"! Zobacz, jak się zmieniła! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tola Szlagowska razem z Alicją Boratyn w 2005 r. zdobyły popularność śpiewając w zespole Blog 27. Młoda gwiazda wraca po 10 latach ciszy. Jak się zmieniła idolka nastolatków? Jaką muzykę chce zaprezentować fanom?

Multimedia

Tola Szlagowska - połowa zespołu Blog 27, który w 2005 r. robił furorę wśród nastolatków, pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". W studio wspominano czasu świetności grupy, a prowadzący zapytali 26-letnią dziś Tolę, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Jak zmieniali się prowadzący? Program TVN ma już trzynaście lat! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- To był czas, kiedy zauważono, że dzieciaki potrzebują swoich idoli - powiedziała Karolina Korwin Piotrowska o popularności zespołu Blog 27. Jak zmieniła się wokalistka Tola Szlagowska? Co dał jej wyjazd do Stanów Zjednoczonych? - Wygląda perfekcyjnie, ma super prezencję i to wszystko idealnie łączy się z tym, co gra - zaznaczył Mikołaj Komar, dziennikarz i przyjaciel Toli.

Przypomnijmy, że Tola w 2007 r. pojawiła się także w serialu TVN "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Zagrała Olę - wokalistę zespołu B27. Czy Szlagowska planuje rozwijać swoją karierę w Polsce? - Ja w ogóle nie myślę o czymś takim jak kariera - podkreśliła w studiu "Dzień Dobry TVN" wokalistka, która niedawno wydała singiel "Atmosphere".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×