Tom Cruise, Gerard Butler i Olga Kurylenko w 1. odc. Graham Norton Show

W pierwszym odcinku nowej serii programu Graham Norton będzie gościł Toma Cruise’a, Olgę Kurylenko i Gerarda Butlera.

Multimedia

Tom Cruise opowie co przeraziło go w czasie pracy nad najnowszym filmem, Gerard Butler wyjawi, że nie przepada za pracą nad wyczynami kaskaderskimi, Olga Kurylenko omówi wpływ kapusty na kobiece kształty, a na koniec w studiu wystąpi grupa Paramore

W pierwszym odcinku nowej serii programu (20 kwietnia o 20:00 w BBC Entertainment), Graham Norton będzie gościł gwiazdora Hollywood, Toma Cruise’a. W programie pojawi się także partnerka Cruise’a z jego ostatniego filmu - Olga Kurylenko, szkocki amant Gerard Butler oraz amerykański zespół rockowy Paramore.

Program zaczyna się od niespodzianki - Tom Cruise ma dla Grahama prezent z okazji 50. urodzin: zespół Mariachi, który zagrał gospodarzowi programu Happy Birthday, a potem wykonał piosenkę znaną z filmu Top Gun - You’ve Lost That Lovin’ Feeling.

Tom przybył do studia, by opowiedzieć o swym nowym filmie pt. Niepamięć. Jak się okazuje, praca nad jedną z ważnych sekwencji przebiegała… niekonwencjonalnie. Tom potwierdził też, że zamierza zrealizować piątą część Mission Impossible.

Gerard Butler opowiadał z kolei o pracy nad sekwencjami kaskaderskimi, które pojawiają się w wielu filmach z jego udziałem.

W pierwszym odcinku wystąpił też zespół Paramore, który zagrał Still Into You, a potem dołączył do gości Grahama na krótką pogawędkę.

Co jeszcze wydarzyło się pierwszym odcinku? Zapraszamy na Graham Norton Show do BBC Entertainment, w sobotę 20 kwietnia o 20:00.

W kolejnym odcinku, który zostanie wyemitowany 27 kwietnia o 20:00, gośćmi Grahama będą Michael Bublé, Amanda Holden i Jack Dee.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×