TOP 10 najpopularniejszych seriali Netflix w lutym. "Prokurator" wygrywa z "Firefly Lane"! Co jeszcze oglądali Polacy?

Czas na serialowe podsumowanie lutego na Netflix! Tym razem największą popularnością cieszył się polski serial "Prokurator". Polacy bardzo chętnie sięgali także po hity zza oceanu, czyli m.in. "Firefly Lane" i "Szpital New Amsterdam". Sprawdź TOP 10 najpopularniejszych seriali Netflix w lutym.

Multimedia

TOP 10 najpopularniejszych seriali w lutym na Netflix

Za nami już drugi miesiąc 2021 roku! Warto sprawdzić, jakie produkcje tym razem skradły serca fanów Netfliksa. Ranking najpopularniejszych seriali z lutego może zaskakiwać, ponieważ brakuje w nim wielu produkcji, które brylowały w styczniu!

"The Crown i "Gambit królowej" triumfatorami tegorocznej gali!Zobacz więcej

W ostatnim miesiącu bardzo wielu widzów sprawdziło najnowszą oryginalną produkcję Netfliksa, czyli "Firefly Lane". Serial o prawdziwej kobiecej przyjaźni uplasował się na drugim miejscu. Najchętniej oglądanym serialem w lutym był bowiem "Prokurator", serial kryminalny od TVP z Jackiem Komanem w roli głównej. Nie jest to jedyna polska produkcja, którą polubili użytkownicy Netfliksa. Bardzo dużą popularnością cieszył się także "Paradoks" z Bogusławem Lindą w roli twardego i doświadczonego gliny.

W zestawieniu najpopularniejszych seriali z lutego znajdziemy także znane i lubiane seriale "Riverdale" czy "Snowpiercer" oraz ciekawe nowości, takie jak brytyjski thriller "Co kryją jej oczy" oraz amerykański serial medyczny "Szpital New Amsterdam". Jeśli chodzi o produkcje dla najmłodszych, na polskim Netfliksie królowały bajki o czworonogach - "Psi patrol" czy "Gazu, pieski, gazu!". Zwycięzca ze stycznia, "Bridgertonowie", wypadł poza pierwszą dziesiątkę.

Sprawdź w galerii jakie jeszcze seriale cieszyły się popularnością w lutym 2021 roku na Netflix!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×