TOP 10 seriali HBO w maju 2018. "Gra o tron" wciąż najchętniej oglądana przez Polaków w sieci? [RANKING SERIALI HBO, GALERIA]

Stacja HBO udostępniła listę najchętniej oglądanych seriali w serwisie HBOGO w maju 2018. Które pozycje cieszyły się największą popularnością? Czy "Gra o tron" wciąż jest najchętniej oglądana przez Polaków w sieci? Sprawdźcie TOP 10 seriali HBO maj 2018!

Multimedia

W maju w serwisie HBO GO pojawiło się sporo serialowych nowości. Użytkownicy platformy mogli oglądać m.in. serial "Patrick Melrose" z Benedictem Cumberbatchem w roli młodego brytyjskiego arystokraty, który próbuje rozliczyć się z przeszłością i uporządkować swoje życie, drugi sezon serialu o stand-uperach "Umrzeć ze śmiechu" czy nowy serial komediowy "All Night".

Tajne kody, dzięki którym korzystanie z serwisu będzie łatwiejsze! Co dają? [JAK WPISAĆ KOD?]Zobacz więcej

Maj 2018 w HBOGO to także premiera oczekiwanego, drugiej serii "Westworld". Nagrodzona Emmy produkcja wróciła z dziesięciodocinkowym sezonem, emisja odcinków wciąż trwa, a bunt maszyn się zaostrza! Stacja HBO udostępniła listę najchętniej oglądanych seriali w serwisie HBOGO w maju 2018. Czas sprawdzić, które pozycje cieszyły się największą popularnością.

Czy "Gra o tron" znalazła się na 1 miejscu seriali HBO najczęściej oglądanych przez polskich internautów w maju?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×