"Top Chef" 12.11.2014, odcinek 10. Odpadli Krzysztof Bugiera i Bartłomiej Witkowski

Zobacz, co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Top Chef"!

Multimedia

W 10. odcinku "Top Chef" przed pierwszym zadaniem na szefów czekali Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i goście specjalni - pisarka i podróżniczka Beata Pawlikowska oraz lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński. Do zrobienia były chińskie pierożki na parze w dwóch wersjach - mięsnej i wegańskiej. Uczestnicy pracowali w parach.

Zadanie orientalne przysporzyło wielu problemów. Jurorzy zdecydowali, że nikt nie dostanie immunitetu, dlatego cała szóstka musiała wziąć udział w kolejnej konkurencji i nikt nie miał pewnego miejsca w półfinale. Uczestnicy musieli zmierzyć się z daniem głównym i deserem, którego podstawowym składnikiem była czekolada. Specjalną nagrodą był wyjazd do Francji, gdzie zwycięzca będzie uczył się cukiernictwa. Zwyciężył Paweł Wałęsa. Pozostali kucharze wylądowali w dogrywce.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 12.11.2014. ODCINEK 10. STRES, CHAOS I WIELKIE POMYŁKI - DRAMATYCZNA WALKA O PÓŁFINAŁ! [WIDEO] "TOP CHEF" 5.11.2014, ODCINEK 9. ODPADŁA MARTA EDMUNDS. KTO WRÓCIŁ DO PROGRAMU?

Tematem przewodnim dogrywki było danie, które już wcześniej robili uczestnicy, a które zupełnie nie było udane. Po raz kolejny nie poradzili sobie Krzysztof Bugiera i Bartłomiej Witkowski, którzy musieli opuścić program "Top Chef". ====

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Krzysiek był najlepszy!!!!!! <3 ;( I ma cudowny smile ;)

    13.11.2014 10:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×