"Top Chef" 19.11.2014. Odcinek 11. PÓŁFINAŁ. Kto znajdzie się w finale? [WIDEO]

Już w środę, 19.11.2014. półfinał "Top Chef". Czubak, Jabłoński, Przybysz czy Wałęsa? Który z nich znajdzie się w finale? Zobacz zwiastun 11. odcinka.

Multimedia

Zostało już tylko 4 kucharzy! Już jutro -19 listopada - półfinał 3. polskiej edycji najlepszego kulinarnego show na świecie „TOP CHEF”. To właśnie w nim okaże się, kto dostanie się do finału i będzie walczyć o tytuł „TOP CHEF” oraz 100 tysięcy złotych. Czy będzie to Marcin Czubak, Marcin Jabłoński lub Marcin Przybysz? A może Paweł Wałęsa? A oprócz awansu do finałowego odcinka uczestnicy będą walczyć o nagrodę marzeń – staż we włoskiej restauracji Massimo Bottury "Osteria Francescana" w Modenie, zajmującej 3. miejsce w rankingu najlepszych restauracji świata. Niebiańskie smaki, wybitnie intrygujące dania i magia gotowania już od pierwszej minuty programu!

Gośćmi specjalnymi odcinka będą: zwycięzcy 1. i 2. polskiej edycji TOP CHEF: Martin Gimenez Castro i Sebastian Olma! Jak ocenią dania uczestników? Półfinałowa rozgrywka już 19 listopada, o godzinie 20.40 w POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×