"Top Chef 2" 19.03.2014, odc. 3: Amaro zmiażdży kucharzy! [WIDEO]

Koszmar! Breja! Nuda! Łyżka zabija! Sflaczałe "g"! Już w trzecim odcinku "TOP CHEF" Amaro zmiażdży kucharzy!

Multimedia

W dzisiejszym, trzecim odcinku "TOP CHEF" ciśnienie w kuchni będzie bardzo wysokie! Na początek za sprawą mocnego składu jury. Danie z kotletem schabowym w roli głównej oceni śmietanka polskich zawodników MMA: Pudziankowski, Waluś, Materla i Moks. To będzie jednak tylko rozgrzewka przed najważniejszą walką wieczoru! Druzgocąca ocena dań tej konkurencji z pewnością na długo pozostanie w pamięci kucharzy aspirujących o tytuł drugiego polskiego Top Chefa! (zobacz: ZAWODNICY MMA OCENIĄ DANIA UCZESTNIKÓW "TOP CHEF2")

Tematem przewodnim głównej rundy będzie polska kuchnia regionalna. Szef Wojciech Modest Amaro wkroczy do akcji! On jako jedyny w Polsce zdobył i utrzymał na 2014 rok gwiazdkę Michelin. To najcenniejsze dla kucharza wyróżnienie otrzymał, między innymi dzięki szacunkowi do tradycji polskiej kuchni. 12 uczestników stanie do walki z 12 regionalnymi potrawami! Czy kucharze aspirujący o tytuł drugiego polskiego Top Chefa sprostają wyzwaniom? Szef Amaro nie da im taryfy ulgowej!

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH 13 UCZESTNIKÓW "TOP CHEF 2" [ZDJĘCIA] "TOP CHEF 2" 12.03.2014, ODC. 2: ODPADŁ PIOTR LISAKOWSKI. ZOSTAŁO TYLKO 12 UCZESTNIKÓW [ZDJĘCIA]

Forszmak lubelski - Wygląda to koszmarnie! Farszynki - Breja! Masz immunitet? Starasz się coś zawalczyć? Będę musił zmienić po raz kolejny w tym programie reguły gry i możesz ten immunitet wywalić do kosza! Klopsiki do flaczków warszawskich - Wyżłopane tłuszczem! Parzybroda świętokrzyska - Nuda! Kartacze - Kartacze czy partacze, o co tu chodzi? Proziaki - Sflaczałe "g"! Szablok ze śliwkami - Trzecia łyżka zabija i nie chcę następnej!

Kto i jakie dania będzie przyrządzał? Kogo Amaro zmiażdży, a kogo pochwali? Przekonamy się już w środę, 19 marca, o godz. 20.35 - tylko w Telewizji POLSAT!.

Komentarze

Skomentuj
  • zniesmaczona.. (gość)

    Co to za idiotyzmy .Nie mogę pojąć dlaczego programy z kucharzami są tak ordynarne.Ewie Wachowicz się dziwię że ją nie denerwuje chamskie zachowanie TEGO Amoro .Ja bym patelnią gwizdnęła mu w drugi ślip. Prostak

    02.04.2014 21:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×