"Top Chef" 2.03.2016, odcinek 1. (sezon 6). Nikt nie odpadł! Zobacz dlaczego!

Za nami pierwszy odcinek szóstego sezonu "Top Chef"! Zobacz, co się wydarzyło i kto musiał pożegnać się z programem!

Multimedia

Uczestnicy po raz pierwszy weszli do kuchni "Top Chef"! Czekali na nich jurorzy: Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski. – Jestem pod mega wrażeniem waszych życiorysów, ale pamiętajcie - ten program weryfikuje wasze doświadczenie. Z edycji na edycję wzrasta poziom programu i wzrastają też nasze oczekiwania. Będziecie musieli im sprostać przez kolejnych 10 odcinków – wskazywała jedyna kobieta w jury.

CZYTAJ TAKŻE:

"TOP CHEF". POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW 6. EDYCJI [GALERIA]
"TOP CHEF" ODCINEK 1. WIELKIE NADZIEJE, STRES, PIERWSZE PORAŻKI I SPEKTAKULARNE SUKCESY [WIDEO+ZDJĘCIA]

W pierwszej konkurencji doszło do jawnego głosowania - każdy juror miał do przyznania jeden punkt. Minimum dwa głosy ratowały daną osobą przed spotkaniem z szefem Amaro w dogrywce. Kucharze zostali podzieleni na zespoły. Jedna grupa - Joanna, Wit, Dawid, Monika, Jakub, Artur i Mariusz - została w kuchni, druga (Michał, Oliwia, Daniel, Dawid, Rafał i Paweł) - udała się do szatni i nie wiedziała, na czym polegać będzie zadanie. Później grupy zamieniły się. Tematem konkurencji były smaki dzieciństwa. - Zabierzcie nas do swoich cudownych lat - wskazał Maciej Nowak. Jurorzy próbowali zatem m.in. kremu pomidorowo-paprykowego, ciastka z płatków gryczanych, jajecznicy, pierogów leniwych, naleśników i... śledzi.

Do dogrywki trafili: Monika Gwiazda, Paweł Gross i Artur Michalak. To oni stanęli twarzą w twarz z Wojciechem Modestem Amaro. Do przygotowanie było danie inspirowane zupą szefa Amaro - na bazie naturalnych soków, bez wody. Czas na przygotowanie to 40 minut. Monika przygotowała barszcz czerwony z musem czekoladowo-chrzanowym z malinami. Artur skopiował danie szefa Amaro - podał consome z pomidorów z borowikami, a Paweł - zupę selerowo-jabułkową z soczewicą. Decyzja została podjęta. Szef Amaro odesłał do szatni najpierw Monikę, a potem Pawła. Gdy został przed nim tylko Artur, stwierdził: - Wydaje mi się, że jedyne noże jakie dzisiaj spakujemy, to moje noże, bo przyszedłem tu parę godzin wcześniej przygotować tę zupę. Jesteś bezpieczny.

W 1. ODCINKU 6. EDYCJI "TOP CHEF" NIKT NIE ODPADŁ Z PROGRAMU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×