"Top Chef" 26.11.2014, FINAŁ. 3. edycję wygrał Marcin Przybysz!

Zobacz, co wydarzyło się w finale 3. edycji "Top Chef"!

Multimedia

W finale 3. edycji "Top Chef" program na żywo rozpoczął się od przybliżenia sylwetek finalistów - Marcina Przybysza, Marcina Czubaka i Pawła Wałęsy. Następie, szef Wojciech Modest Amaro ogłosił, że zwycięzca dostanie jeszcze jedną nagrodę. Będzie to staż w najlepszej restauracji świata - "Noma", prowadzonej przez szefa kuchni René Redzepiego w Kopenhadze.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 26.11.2014. WIELKI FINAŁ I DODATKOWA NAGRODA OD WOJCIECHA MODESTA AMARO [WIDEO] KIM SĄ FINALIŚCI 3. EDYCJI "TOP CHEF"?

Finałowym zadaniem było przygotowanie menu degustacyjnego, złożonego z pięciu dań. Po 2,5 godziny, co osiem minut każdy z jurorów miał dostawać kolejne danie. Wszystko miało być gotowe po trzech godzinach od rozpoczęcia gotowania.

Wcześniej jednak, do kuchni weszli wszyscy uczestnicy, którzy odpadli już z programu, a trójka z nich wylosowała czarne noże. Oznaczało to możliwość pracy z jednym z finalistów. Karol Wojciechowski pracował z Marcinem Przybyszem, Marta Edmunds z Marcinem Czubakiem, a Bartek Witkowski z Pawłem Wałęsą.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH 15 UCZESTNIKÓW 3. EDYCJI "TOP CHEF" [ZDJĘCIA] RUSZAJĄ CASTINGI DO 4. EDYCJI "TOP CHEF"!

Jurorzy byli zachwyceni. Stwierdzili, że trzecia edycja jest najlepszą z dotychczasowych. - Dla mnie to był Mount Everest pysznej kuchni - stwierdziła Ewa Wachowicz. 3. edycję "Top Chef" wygrał Marcin Przybysz! ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×