"Top Chef" 27.04.2016, odcinek 9. Rodziny jurorów ocenią półfinalistów [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami półfinałowy odcinek szóstej edycji „TOP CHEF”. Zmagania uczestników ocenią potencjalni klienci, a prywatnie... rodziny jurorów kulinarnego programu Polsatu.

Multimedia

"Top Chef" odcinek 9. - Polsat, środa, 27.04.2016, godz. 20:40

W programie „TOP CHEF” ostatnie zdanie w ocenie dań kucharzy mają jurorzy. Ale w codziennej pracy w restauracji, nie ocena jurorów, a klientów jest najważniejsza. I to właśnie potencjalni goście pomogą dziś Ewie Wachowicz, Wojciechowi Modestowi Amaro, Grzegorzowi Łapanowskiemu i Maciejowi Nowakowi ocenić kulinarne poczynania półfinalistów.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP CHEF" ODCINEK 9. CÓRKA EWY WACHOWICZ OCENI DANIA UCZESTNIKÓW [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP CHEF". WALKĘ O PÓŁFINAŁ PRZEGRAŁ WIT SZYCHOWSKI

Przywiązany do tradycyjnej kuchni Alfred Nowak, Agnieszka Amaro - kobieta o bardzo wymagającym podniebieniu, ceniąca kuchnię regionalną Beata Łapanowska i gotowa na nowe kulinarne doznania nastolatka Ola – to potencjalni klienci, a prywatnie rodziny jurorów „TOP CHEF”, ocenią dania uczestników. Takich opinii osób w tak różnym wieku i z różnymi doświadczeniami kulinarnymi z pewnością nie spodziewali się półfinaliści szóstej edycji najlepszego kulinarnego show w Polsce.

– Liczyłem, że będzie to nowość, którą będę mógł powielać w domu. Nie będę powielał... - zawyrokuje zawiedziony Alfred Nowak, tata Maciej Nowaka.

– Nie boisz się, że boczek, szynka parmeńska i parmezan razem nie są za słone? - zada pytanie 15-letnia Ola, córka Ewy Wachowicz.

– To jest danie, po którym powinniśmy cię zapamiętać? Jakiego octu użyłeś do marynaty? - dociekliwie dopytywać będzie Agnieszka Amaro, żona szefa Wojciecha Modesta Amaro.

– Wydaje mi się, że ciasto jest za twarde - zaopiniuje mama Grzegorza Łapanowskiego, Beata Łapanowska.

Pod wielkim wrażeniem sumiennych ocen zaproszonych gości byli sami jurorzy.

– Jakby od zawsze to robiła, chyba Wojtek jesteś zagrożony - zażartowała Ewa Wachowicz słuchając opinii Agnieszki Amaro.

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku dowiemy się także, który kucharz szóstej edycji „TOP CHEF” wygra staż w jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych restauracji świata – Eleven Madison Park Restaurant w Nowym Jorku.

Kto rzuci na kolana wszystkich jurorów półfinałowego odcinka „TOP CHEF” i trafi do wielkiego finału? Kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×