"Top Chef" 6.05.2015, odcinek 10. Zacięta walka o półfinał! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawdź, co się wydarzy w 10. ćwierćfinałowym odcinku "Top Chef"! Szaszłyki z historią i gotowanie w legendarnym, warszawskim hotelu. Zacięta walka o półfinał!

Multimedia

W ćwierćfinale walki o tytuł "Top Chef" kucharze będą przygotowywali… szaszłyki. Zadanie tylko z pozoru wydaje się łatwe, gdyż w tej prostej potrawie uczestnicy będą musieli zawrzeć jakąś historię. - W studiu stoi grill. Szok – stwierdził Bartek Szymczak przed rozpoczęciem konkurencji. – To ma być takie cv na patyku – taką wskazówkę od Macieja Nowaka otrzymają uczestnicy.

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 29.04.2015, ODCINEK 9. DANIEL WEŁNA WRÓCIŁ DO PROGRAMU! KTO ODPADŁ? "TOP CHEF" 29.04.2015, ODCINEK 9. KUCHARZE PRZYGOTUJĄ SZKOLNE MENU [WIDEO]

W kolejnej konkurencji kucharze trafią do legendarnego, warszawskiego hotelu. Będą tam gotować dla naprawdę wymagających gości. Przy stolikach znajdą się bowiem: zdobywczyni Kryształowej Kuli 2. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, popularna aktorka – Agnieszka Sienkiewicz oraz legendarny lider zespołu Kombii, kompozytor i wokalista – Grzegorz Skawiński. Pracę kucharzy nadzorować będzie szef kuchni hotelu – Maciej Majewski. Czy kucharzom uda się podbić wyrafinowane podniebienia jurorów? Jak ich pracę oceni Maciej Majewski? I wreszcie, kto znajdzie się w półfinale?

"Top Chef" odcinek 10. - Polsat, środa, 6.05.2015, godz. 20:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×