"Top Chef Gwiazdy". Edyta Pazura kolejną uczestniczką programu!

Już jesienią w Polsacie będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę kulinarnego show "Top Chef". Tym razem w roli uczestników zobaczymy gwiazdy polskiego show-biznesu. O swoim udziale w programie poinformowała właśnie żona Cezarego Pazury - Edyta.

Multimedia

"Top Chef Gwiazdy" zadebiutuje na antenie Polsatu już we wrześniu. W programie będziemy mogli oglądać kulinarne zmagania gwiazd polskiego show biznesu. Wśród uczestników zobaczymy m.in. Rafała Maseraka. Jak się teraz okazuje, w "Top Chef Gwiazdy" pojawi się również Edyta Pazura. W rozmowie z magazynem Party, żona Cezarego Pazury zdradziła dlaczego zdecydowała się wziąć udział w polsatowskim show. Jak powiedziała:

To pierwsza polska edycja, a gotowanie jest moją pasją. Kiedy gotuję, wyganiam wszystkich z kuchni. Teraz będę zmagać się nie tylko z presją czasu, ale i z innymi uczestnikami oraz surowym jury. Oby trema mnie nie zjadła - powiedziała.

CZYTAJ TAKŻE: "Top Chef Gwiazdy" jesienią w Polsacie! Rafał Maserak wśród uczestników!

Na razie nie pojawiły się żadne informacje o zmianach w składzie jurorskim, dlatego kulinarne niemajętności gwiazd najprawdopodobniej oceniać będą Wojciech Amaro, Ewa Wachowicz, Grzegorz Łapanowski i Maciej Nowak.

Komentarze

Skomentuj
  • ola (gość)

    Ludzie co za dno wszędzie wpychają pazurów!!!

    16.08.2016 18:14
  • hmmm (gość)

    hmm, sztuczne cycki, sztuczne usta, sztuczne lica niczym podróby lalek z chin....

    02.08.2016 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×