"Top Chef" odcinek 1. s. 7. Kulinarne show Polsatu powróciło! Kto odpadł w pierwszym odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami pierwszy odcinek siódmego sezonu programu "Top Chef"! Wielka rywalizacja właśnie się rozpoczęła! Kto ma szansę zostać jeszcze lepszym szefem kuchni? Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku!

Multimedia

Zaczęło się od zmian w jury: już na wejściu uczestnicy przywitali Roberta Sowę, który jest nową osobą w składzie jurorskim. Poza tym w programie uczestników wciąż ocenia Maciej Nowak, a także Ewa Wachowicz. W programie pozostał też Wojciech Modest Amaro, co oznacza, że zawodnicy łatwo mieć nie będą.

Rozpoczęło się od mocnego wejścia - sztafeta na początek to coś naprawdę trudnego. Praca grupowa, gdy nie zna się partnera? To wyzwanie, szczególnie, że przegrana drużyna trafia do dogrywki. 40 minut na przygotowanie ostatniego dania to bardzo mało czasu. Jak pierwszej ekipie wyszedł Boeuf Stroganow?

Trzęsienie ziemi w pierwszym odcinku nowej edycji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Cóż, delikatnie mówiąc, jury nie było zachwycone. Drużyna pomarańczowa postawiła na stroganowa z... ligawy. Obydwie drużyny się nie popisały, ale ostatecznie do dogrywki trafiła drużyna pomarańczowa.

W dogrywce zmierzyli się Jakub Reszka, Jakub Chojecki, Jan Kilański, Jarosław Śliwka, Sylwia Stachyra, Daniel Wanke i Kamil Kędzierski. Tematem przewodnim konkurencji była... pietruszka. Jeden składnik i pełna dowolność, tutaj uczestnicy mogli popisać się w pełni. Jakub Reszka przygotował pierś z kurczaka, Jakub Chojecki postawił na tabulę, Jan zrobił krem z pietruszki, Jarosław zaserwował halibuta, Sylwia przygotowała tatar, Daniel zdecydował się na stek z puree, a Kamil zrobił karmelizowany korzeń z pietruszki.

Z PROGRAMU "TOP CHEF" ODPADŁ DANIEL WANKE

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • BOLEK (gość)

    Ale ten Sowa madry , co juz ksiadz braciszek nie utrzymuje go biedny musi dorobic No i Amaro tez mial nie wystepowac a parcie ma dziadostwo i ciulowy program

    08.03.2018 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×