"Top Chef" odcinek 8. s. 7. Bagietki i rozgniewany Maciej Nowak! Mariola Monczak odpadła z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 8. odcinek programu "Top Chef"! Półfinał programu coraz bliżej, więc nic dziwnego, że walka staje się coraz bardziej zacięta! Uczestnicy naprawdę mają o co walczyć. Zobaczcie, co się wydarzyło w najbardziej ognistym odcinku show!

Multimedia

"Top Chef" w środy o godz. 21:40 w Polsacie! - sprawdź program tv

W pierwszej konkurencji zawodnicy zmierzyli się... z pieczeniem pieczywa! Zawodnicy podzieli się na dwie grupy, starając się dobrać w jak najlepsze zespoły. Głównym tematem zadania były bagietki, więc operatorzy ekip zaczęli od podstawowego szkolenia. Ekipy miały 6 minut na przygotowanie jak największej ilości bagietek. Najlepsi okazali się panowie, którzy wygrali dla Marioli dodatkowe 10 minut do wykonania zadania.

W dalszej części konkurencji ekipy przystąpiły do robienia perfekcyjnych kanapek. To doskonały strzał jeżeli chodzi o dzisiejsze trendy kulinarne, bo przepyszne kanapki wracają do łask. Niestety, nie wszyscy pomyśleli o jednym z najważniejszych składników kanapki, czyli sosu. Jury nie do końca było zadowolone.

Walka o półfinał w najbardziej ognistym odcinku! [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Półfinał "Top Chefa" jest coraz bliżej, więc przyszedł czas na pojedynki 1 na 1. Najpierw starli się ze sobą Sylwia i Damian, następnie Ewelina i Krzysztofa, a na koniec Mariola kontra Jan.

W dogrywce znaleźli się Mariola, Krzysztof oraz Sylwia. Tematem zadania była mieszanka przypraw, a właściwie to, że uczestnicy musieli wykonać własną mieszankę przypraw, która doskonale będzie pasować do wieprzowiny. 45 minut na wykonanie zadanie, którego stawką jest półfinał, to bardzo mało. Do tego dochodzi stres, który nie jest dobrym doradcą... Sylwia przygotowała karkówkę w sosie ananasowym, Mariola zaserwowała ragout wieprzowe z puree z kalafiora, aczkolwiek nie do końca wykonała zadanie, co skończyło się tym, że Maciej Nowak rozbił jej talerz o podłogę!

Z PROGRAMU "TOP CHEF" ODPADŁA MARIOLA MONCZAK

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×