"Top Gun: Maverick". Miles Teller przyznał, że 3. część może powstać! Trwają rozmowy: "Wszystko w rękach Toma"

"Top Gun: Maverick" może pochwalić się ogromnym sukcesem. Filmowa kontynuacja kultowej produkcji okazała się strzałem w dziesiątkę. Jak się okazało, toczą się rozmowy o 3. części filmu. Milles Teller, który pojawił się w obsadzie najnowszego "Top Guna", przyznał, że decyzja o kolejnej produkcji w dużym stopniu zależy od Toma Cruisa.

Multimedia

"Top Gun: Maverick". Kontynuacja kultowego filmu to hit

Film "Top Gun: Maverick" pojawił się w kinach w maju tego roku. Chociaż jego premiera opóźniła się znacząco, to jednak fani pierwszej części cierpliwie czekali na tę kontynuację. Chociaż nowa produkcja przedstawia wydarzenia, które są sporo odsunięte w czasie od wątków z pierwowzoru, to nie można powiedzieć o tym, że "Top Gun: Maveric" jest nieudany. Film podbił serca widzów i okazał się ogromnym sukcesem. Wypowiedź Milesa Tellera ucieszy więc widzów. Aktor, który pojawił się w obsadzie 2. części, wspomniał niedawno o prawdopodobnej kolejnej części "Top Guna".

Dom z filmu "Top Gun" jest atrakcją turystyczną. To tam mieszkała ukochana MaverickaZobacz więcej

Miles Teller o 3. części filmu "Top Gun"

"Top Gun: Maverick" okazał się wielkim sukcesem. Ogromne zainteresowanie produkcją sprawiło, że film zarobił naprawdę spore sumy. To dlatego rozmowy o kolejnej części nie powinny nikogo zdziwić. Niedawno Miles Teller, który w najnowszej produkcji wcielił się w postać Bradleya, rozmawiał z dziennikarzem serwisu Entertainment Tonight. Jedna z jego wypowiedzi sugeruje, że być może powstanie kolejna część filmu "Top Gun". Aktor przyznał, że decyzja w dużym stopniu zależy od Toma Cruise'a. Sam dodał jednak, że uważa to za wspaniały pomysł.

Byłoby świetnie, ale wszystko zależy od TC. Wszystko w rękach Toma. Rozmawiałem z nim o tym kilka razy. Zobaczymy – powiedział Miles Teller w wywiadzie dla Entertainment Tonight.

Tom Cruise oraz twórcy filmu "Top Gun: Maverick" nie wypowiedzieli się na ten temat. Pomysł na kolejną część filmu jest jednak wciąż prawdopodobny.

"Sukcesja" zdeklasowała inne produkcje. Kto powalczy o nagrodę?Zobacz więcej

Myślicie, że rzeczywiście powstanie kolejna część filmu "Top Gun"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×