"Top Model 10". Jurorzy wybrali 15 osób, które zamieszkają w domu modelek i modeli. Marianna Schreiber odpadła z programu!

Castingi wkroczyły w decydującą fazę. Cztery sesje zdjęciowe okazały się końcem marzeń dla większości uczestników, w tym dla Marianny Schreiber, która odpadła z programu. 15 wybrańców przeszło po wybiegu i zamieszka w domu "Top Model".

Multimedia

"Top Model 10" odcinek 3. - co się wydarzyło?

W tym odcinku obejrzeliśmy końcówkę castingów. Poznaliśmy m.in. 19-letnią Olgę z Trobina, która nazywa siebie "swojską kobitą". Jej mama wyznała, że jako dziecko dziewczynka była strasznie zakompleksiona. Wychowana przez samotną matkę traktuje ją jak mamę, koleżankę i powiernicę sekretów i jest z nią bardzo związana. Ma idealną figurę, której wielkim atutem są proporcje i niezwykle szczupła talia.

Zaprezentowała się także para - Wiktoria z Frankfurtu, tancerka i Marian z Rumunii, designer - pozostający ze sobą w związku. Wycofany Marian odpadł z rywalizacji od razu, a Wiktoria, niestety, po sesji zdjęciowej.

Weronika Zoń ze Złotym Biletem! Chłopak z domu dziecka, trzeźwy narkoman, transpłciowa kobieta - kto zrobił wrażenie na jurorach?Zobacz więcej

Top Model 10" odcinek 3. - Marianna Schreiber odpada z programu

Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy. Pierwszą uwieczniał "fotograf gwiazd" - Mateusz Nasternak. Scenerią była szkocka wieś. Uczestnicy ubrani w tartany i kilty mieli pozować na arystokratów i dostali dwa arabskie ogiery. Marianna Schreiber wykazała się empatią i poświęceniem trzymając za uzdę niesfornego konia, na którym siedziała struchlała Białorusinka Sofia. W rezultacie była słabo widoczna w obiektywie, ale pomimo napomnień fotografa starała się pomóc koleżance. I przez swój altruizm odpadła po sesji.

W drugiej grupie, którą fotografował Kajus Pyrz, mający najbardziej oryginalne podejście do sesji zdjęciowych w Polsce, znalazła się Ania, która wcześniej otrzymała od internautów Srebrny Bilet. Odpadła z programu. Podobnie w połowie Polka, a w połowie Bułgarka, Blanka. Tematem sesji było wesele w stylu boho.

W trzeciej grupie zdjęcia robił juror Marcin Tyszka. To była najtrudniejsza sesja, ponieważ uczestnicy musieli pozować z szalejącymi przed obiektywem alpakami. Wzięła w niej udział m.in. pół Polka, pół Kamerunka Nicole, którą Joanna Krupa porównała do Naomi Campbell. Był w niej również Adam, obwołany przez Tyszkę najpiękniejszym uczestnikiem wszystkich 10 edycji.

Czwartą grupę także fotografował Marcin Tyszka. Odbyła się na tle stogu siana i traktora. Tu też nie było łatwo. Naprawdę trudno ustać w wysokich szpilkach na śliskim pojeździe. Miała z tym problem Julia, o której Joanna powiedziała, że mogłaby prezentować "high fashion". Ale udało się i efekt był świetny. Julia to silna osobowość, w domu, w którym uczestnicy zostali zakwaterowani na czas sesji, przydzieliła wszystkich do poszczególnych pokoi.

Top Model 10" odcinek 3. - kto przechodzi dalej

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkają w domu "Top Model". O wygraną w 10. sezonie reality show rywalizuje 15 osób: Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Julia Sobczyńska, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski, Dominika Wysocka i Weronika Zoń, która w poprzednim odcinku otrzymała od jury Złoty Bilet.

Finałowe przejście po wybiegu otworzyła Julia Sobczyńska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×