"Top Model 10". Marianna Schreiber odpadła z programu, ale jej celebrycka kariera dopiero się rozkręca. Żona ministra PiS zapowiedziała swoją wielką metamorfozę

Już nie zobaczymy jej w programie, ale z pewnością gdzieś poza "Top Model". Marianna Schreiber dalej spełnia marzenia i twierdzi, że się zmieniła od czasu niesławnych słów na temat tęczowej torebki.

Multimedia

Marianna Schreiber życie po "Top Model 10"

Marianna Schreiber odpadła z modowego show w rezultacie jednej z czterech sesji zrealizowanych z udziałem uczestników w 3. odcinku programu 15 września. Fotograf wykorzystał w niej zwierzęta - w kolejnej, jak wiadomo, były nimi przerażone błyskami fleszy i zwartą grupą ludzi alpaki - i na plan przyprowadzono dwa arabskie ogiery.

Jury wybrało 15 szczęśliwców do domu modelek i modeli. Marianna Schreiber odpadła z programu!Zobacz więcej

Empatyczna Marianna Schreiber z poświęceniem trzymała za uzdę konia, na którym siedziała Białorusinka Sofia przerażona niespokojnym zwierzęciem. W rezultacie Marianna była źle widoczna w obiektywie, ale pomimo napomnień fotografa nadal starała się pomóc koleżance. I cóż... przez altruizm odpadła.

Nic to - z pewnością jeszcze usłyszymy o Mariannie Schreiber, a wkrótce też ją zobaczymy. Pani magister pedagogiki zapowiedziała na swoim koncie instagramowym swoją wielką metamorfozę, której rezultaty każdy z nas będzie mógł obejrzeć:

jak mieliście okazje zobaczyć ( poszłam do programu z totalnie zaniedbanymi włosami )- zauważył to także @maniewski i to właśnie Pan Maciej przeprowadzi mi już niebawem metamorfozę✂️, którą będziecie mieli okazje obejrzeć na kanale YouTube w przyszłym tygodniu. Dzięki udziale w @topmodelpolskatvn wykonałam jeden z największych projektów, którego efekty będą dosłownie spektakularne‼️😲📷 - te zdjęcia w czerwonym wydaniu to tylko kropla w morzu. To dopiero na przełomie września/ października. 💪📷. Szykuje się wiele innych projektów dlatego udział w tym programie dał mi „nowe życie”.

Charyzmatyczna uczestniczka programu, którą zapamiętalibyśmy - naszym zdaniem - nawet nic nie wiedząc o jej "zapleczu politycznym" zaskarbiła sobie sympatię widzów programu. Oczywiście, był też hejt, nieodzowna część naszego życia publicznego i prywatnego, ale akceptacji było i jest więcej. O ile tylko Marianna Schreiber nie porusza tematu "Strajku Kobiet", bo wówczas natychmiast wypomina się jej, do jakiej partii należy mąż. Pod instagramowym postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Niesamowite Co za kobieta 🔥🔥

Aaa… mądrego to i przyjemnie posłuchać. No koniem podjechać można, a na człowieku… się tylko potknąć.- Kazimierz Pawlak. żeby tylko Pani mąż teraz nie był jak ten zdenerwowany ogier 😉

Szkoda, że Pani przygoda z tym programem się skończyła. Nie lubię tego programu, więc nie będę dalej oglądać bez Pani udziału. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju.

Co w najbliższej przyszłości? Marianna Schreiber weźmie udział w charytatywnym pokazie mody:

Dzięki mojemu udziałowi w programie Top Model 10, zostałam zaproszona na dzień 2 października, na charytatywny pokaz mody. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu, dzieci z Domu Samotnej Matki z Brwinowa oraz z MOPS z Pruszkowa otrzymają mnóstwo ubrań. Bardzo mnie cieszy taka inicjatywna, uważam, że to zaszczyt wziąć udział w takim wydarzeniu 😊. Nieśmy dobro, ponieważ dobro powraca. P. S jeżeli zastanawiasz się nad obelżywym komentarzem, proszę poświęć ten czas i zamiast go pisać, przekaż chociaż złotówkę dla dzieci, które potrzebują wsparcia. Ja się zmieniłam, zrozumiałam i Ty tez możesz ❤️💪. W ludziach siła ❤️

Rezultatem udziału Marianny Schreiber w "Top Model" są trudne chwile, których doświadcza teraz jej małżeństwo:

Mamy za sobą różne trudne okresy małżeństwa, ale zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi. Teraz też mamy ciężki czas, ale wierzę, że go przetrwamy. Wszystko zmierza ku dobremu. Mąż może powiedzieć, że zrobiłam mu dużą krzywdę. Jest mi przykro, że tak mu się dostało za to, że postanowiłam zawalczyć o siebie. Wątpię, żeby nie odbiło się to echem w miejscu pracy. Mam jednak nadzieję, że się z niego nie śmieją, bo uważam, że nie ma tutaj powodu do śmiechu.

Marianna Schreiber odsłania nagie ciało. Odważne zdjęcie żony ministra w sieci!Zobacz więcej

Pomimo problemów osobistych Marianna nie zamierza rezygnować z raz obranej drogi i marzeń, które zdecydowała się spełnić. Spójrzcie na efekty jej nowych sesji zdjęciowych:

Fani skomentowali je m.in. tak:

Fajna pozytywna dziewczyna ❤️

Wyglądasz obłędnie...

Te zdjęcia zapowiadają dalszą drogę w karierze? Super. Trzymam kciuki😍

super, ze masz wizje w tym zawodzie, czyli pójdziesz teraz TA droga???!!!

jeśli te zdjęcia na krześle są pani Markowskiej, to chyba wreszcie trafiłaś na właściwą osobę, która wyciśnie z ciebie wszystkie soki!!!!👍👋😘

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×