"Top Model 10". Olga Król zachowała się karygodnie, teraz się tłumaczy. Dlaczego tak postąpiła wobec Kacpra Jasińskiego?

Olga Król już na początku swojej przygody z "Top Model" zwróciła uwagę widzów i jurorów. Uczestniczka mówi wszystko, co przyjdzie jej do głowy. W ostatnim odcinku dziewczyna nie pohamowała się przed skomentowaniem kolegi z programu. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna tym razem przesadziła. Olga postanowiła na Instagramie odnieść się do swoich wypowiedzi.

Multimedia

Olga Król to jedna z uczestniczek 10. edycji programu "Top Model". Dziewczyna zapadła w pamięci jurorów, ale również wielu widzów, ze względu na swój charakter. Od początku powtarzała, że jest bardzo rozgadana i zawsze dzieli się swoimi przemyśleniami. Już podczas bootcampu mogliśmy się o tym przekonać. Olga zaatakowała wtedy Michała Piróga. twierdziła wtedy, że choreograf nie powinien jej krytykować podczas sesji. Gospodarz programu odpowiedział, że nie szło jej podczas zadania i to tylko nie jego wina. W ostatnim odcinku programu uczestniczka kolejny raz postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami. Tym razem dotyczyły one Kacpra Jasińskiego, czyli jej kolegi z "Top Model".

Olga Król już po pierwszej sesji jest w ogniu krytyki! Co zrobiła?Zobacz więcej

Komentarze Olgi na temat Kacpra

Podczas sesji zdjęciowej, na której uczestnicy pracowali w parach, Olga pozowała razem z Kacprem Jasińskim. Uczestniczka dosadnie pokazywała, że źle się czuje w towarzystwie kolegi. Przeszkadzało jej, że model był spocony, co głośno komentowała. Podczas rozmowy z jurorami dziewczyna kolejny raz upokorzyła go, mówiąc, że brzydko pachnie.

Ja się nie czułam wcale komfortowo. Strasznie śmierdzi mu z buzi albo ma jakieś takie inne defekty... – powiedziała jurorom uczestniczka.

"Top Model 10". Olga odniosła się do swoich wypowiedzi

Po emisji 6. odcinka programu zachowanie Olgi znowu wywołało lawinę komentarzy. Inni uczestnicy "Top Model" oraz jurorzy zwrócili uwagę, że jej słowa był nie na miejscu. Widzowie również dzielili się opiniami, że dziewczyna nie wie, czym jest kultura. Król postanowiła odnieść się do tych wypowiedzi. W słowach opublikowanych na Instagramie podkreślała, że jest osobą, która dzieli się wszystkimi swoimi myślami, bo nie potrafi kłamać. Jej zdaniem każdy powinien mówić to, co leży mu na sercu, a nie to ukrywać. Olga twierdzi też, że nigdy nie zależało jej na kompromitowaniu i ranieniu ludzi.

Nigdy nie życzę nikomu źle, nigdy też nie miałam zamysłu i parcia na to, aby poniżyć kogoś w celu "wybielenia" siebie samej. Nie mam też tendencji do kłamstwa na czyjś temat – napisała na Instagramie Olga Król.

Dodała również, że czyta wszystkie opinie na temat tej sytuacji, jakie pojawiają się w Internecie, i jest wszystkim wdzięczna za dzielenie się swoimi myślami.

Castingi, sesje w ruchu i nago! Joanna Koroniewska jako gość i skandaliczne zachowanie w programie!Zobacz więcej

Co wy uważacie na temat zachowania Olgi? Czy naprawdę powinna dzielić się takimi komentarzami przed kamerą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ANIA (gość)

  Powinna odpaść bo miała zdjęcie najgorsze! W dodatku jest brzydka, nie umie chodzić ani pozować. Szczerość to co innego, a myślenie nad tym aby nikogo nie zranić co innego. Mam nadzieję że w końcu odpadnie no chyba że ja będą trzymać dla oglądalnosci

  10.10.2021 07:36
 • illi (gość)

  Kacper jest BOSKI <3 Numer 1.

  08.10.2021 22:39
 • Ewa (gość)

  Jakoś w sesji z przesłaniem jej nie smierdzial, siedział kolo niego oparta na jego ramieniu a tu raptem jej smierdzial, ale jak chłopak jest ładniejszy od niej i lepiej sobie radził to cos musiała palnac zeby zaistnieć

  08.10.2021 17:05
 • Monik (gość)

  Dno takie zachowanie

  07.10.2021 23:02
 • Jaga (gość)

  Prostaczka bez wychowania,brak słów

  07.10.2021 15:40
 • Ja (gość)

  Jest po prostu źle wychowana. Inteligentny człowiek zanim coś powie o drugim zastanowi się,a nie klepie co mu ślina na język przyniesie. Mam dla niej propozycje,niech zacznie używać mózgu bo to nie boli. Bardzo dobrze zachowali się pozostali stając w obronie kolegi i pokazali tej pannie,że nie jest wcale taka fajna i cool.

  07.10.2021 15:20
 • Jaca (gość)

  Olga zachowała się źle, a jurorzy jej nie ukarali. A produkcja wyemitowała to wszystko dla oglądalności. Bez dramy nie ma widzów.

  07.10.2021 14:35
 • Jaca (gość)

  Olga zachowała się źle, a jurorzy jej nie ukarali. A produkcja wyemitowała to wszystko dla oglądalności. Bez dramy nie ma widzów.

  07.10.2021 14:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×