"Top Model 10". Startują castingi do jubileuszowej edycji programu. Jak się zgłosić?

Największe modowe show powraca! Już 29 marca ruszają castingi do dziesiątej, jubileuszowej edycji programu. Kto tym razem otrzyma szansę na spełnienie marzeń? Jedno jest pewne. To będzie wyjątkowy sezon.

Multimedia

Będzie 10. edycja "Top Model"

Jurorzy „Top Model” są już gotowi, by wyłonić uczestników dziesiątej edycji programu. Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość – tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Uczestnictwo w programie to nie tylko wielka przygoda, to przede wszystkim możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach i wzięcie udziału w rywalizacji, która dla wybranych może oznaczać początek wymarzonej kariery . Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? Porzuciła modeling, aby zostać lekarzem!Zobacz więcej

Podobnie jak w zeszłym roku castingi będą odbywać się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Top Model”. Powraca również „srebrny bilet”. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu.

To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma „srebrny bilet” czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie „złoty bilet” i zapewnić jej miejsce w domu modelek. Szczegółowe informacje dotyczące castingów dostępne są na stronie programu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Produkcja (gość)

    Ukryta kamera w toalecie i nagrania jak się podcierasz

    30.03.2021 22:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×