"Top Model 10". Wszyscy uczestnicy programu TVN. Kim są? Ile mają lat? Zrobią karierę w świecie modelingu?

Na antenie telewizji TVN możemy oglądać już 10. edycję programu "Top Model". Poznaliśmy także wszystkich uczestników show, którzy będą walczyć o tytuł Top Model i bilet do kariery w świecie modelingu! Komu uda się ta sztuka? Kim są uczestnicy "Top Model 10"? Ile mają lat? Skąd pochodzą? Sprawdźcie!

Multimedia

"TOP MODEL 10" WSZYSCY UCZESTNICY - KIM SĄ? SKĄD POCHODZĄ?

W tym roku pierwszy etap castingów odbył się online. Widzowie ponownie otrzymali szansę, by współtworzyć swój ulubiony program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu bootcampu.

Olga Król już po pierwszej sesji jest w ogniu krytyki! Co zrobiła?Zobacz więcej

Dodatkowo, z okazji wyjątkowego jubileuszu, to właśnie do widzów należała decyzja o tym, która z sesji zdjęciowych ponowni pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja zdjęciowa w kolorowych farbach i to właśnie w niej wzięli udział uczestnicy 10. edycji "Top Model".

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wciąż poszukują modela bądź modelki, którzy będą w stanie namieszać w świecie mody. Poznaliśmy już wszystkich uczestników "Top Model 10". Kim są? Skąd pochodzą? Sprawdźcie naszą galerię!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×