"Top Model" 17.11.2014, odcinek 12. Odpadł Mateusz "Góral" Jarzębiak [ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzyło się w 12., półfinałowym odcinku "Top Model"!

Multimedia

Uczestnicy "Top Model" wciąż spędzali czas w Portugalii na Lisboa Fashion Week. Początek pierwszego zadania w odcinku nie był dobry dla Osi. Projektant Vasco Faisca nie znalazł dla niej butów. Okazało się, że modelka jest zbyt "duża" na tle innych. Odwrotnie było z Martą, która zachwyciła Vasco.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli w tłumie znaleźć najciekawiej wystylizowane osoby. Zwycięzca miał szansę zostać autorem rubryki IstaGLAM w magazynie "Glamour". Wygrała Osi. CZYTAJ TAKŻE: "TOP MODEL" 17.11.2014, ODCINEK 12. WALKA O FINAŁ! ZOBACZ ZWIASTUN! [WIDEO] UCZESTNICY "TOP MODEL" WZIĘLI UDZIAŁ W POKAZACH MODY W LIZBONIE [ZDJĘCIA]

Drugi dzień Tygodnia Mody oznaczał kolejne pokazy mody. Tym razem każdy z czwórki uczestników pokazał się na wybiegu. Marta otworzyła nawet jeden z pokazów. Wszystko obserwowali jurorzy - Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

Przyszedł czas na sesję zdjęciową. Jej tematem był ruch, a zdjęcia wykonywał Pedro Fereira, który pracuje dla najsłynniejszych portugalskich magazynów, takich jak np. "Vogue".

Fotografie oceniali jurorzy oraz gość specjalny - Eduarda Abbondanza, szefowa Lisboa Fashion Week. Uznali, że najlepiej w Portugalii poradziła sobie Marta Sędzicka. Z programu odpadł Mateusz "Góral" Jarzębiak. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×