"Top Model" 20.10.2014, odcinek 8. Odpadł Mateusz Maga! [ZDJĘCIA]

W 8. odcinku 4. edycji "Top Model" z programu odpadł Mateusz Maga.

Multimedia

W 8. odcinku "Top Model" na uczestników czekały kolejne zadania. Pierwszym wyzwaniem była lekcja stylu, którą poprowadziła Zofia Ślotała. Stylistka gwiazd sprawdzała, jak przyszli modele i modelki radzą sobie na czerwonym dywanie. Najlepiej poradziła sobie Marta i otrzymała bon na zakupy o wartości 3000 zł. Zwyciężczyni mogła wybrać sobie jedną osobę, która otrzyma taką samą nagrodę. Marta wybrała Olę.

CZYTAJ TAKŻE: PRZEMEK SALETA W "TOP MODEL". ZOBACZ ZWIASTUN 8 ODCINKA! [WIDEO] "TOP MODEL" 13.10.2014. ODCINEK 7. ODPADŁ ADAM BOGUTA [GALERIA Z ODCINKA]

W kolejnym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Każda z nich miała przygotować tematyczne zdjęcie do miesięcznika "Glamour". Trudność polegała na tym jednak, że modele i modelki mieli sami wybrać stylizację, przygotować makijaż, fryzury a także zrobić zdjęcia. Zwyciężyła drużyna Michała, Osi, Michaliny, Eweliny i Mishy. Nagrodą była publikacja zdjęcia tych uczestników w magazynie.

Ostatnim zadaniem była sesja, w której uczestnicy demonstrowali scenę walki. W przygotowaniach pomagał im Przemysław Saleta.

Najlepszym zdjęciem było zdjęcie Marty.

Najgorsze zdjęcia należały do Mateusza Magi, Eweliny i Mishy.

Z "Top Model" odpadł Mateusz Maga.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×