"Top Model" 23.11.2015, odcinek 12. Odpadły Magda i Karolina!

Walka o tytuł "Top Model" wchodzi w ostateczną rozgrywkę. Kto odpadł tuż przed finałem?

Multimedia

W tym odcinku, przed uczestnikami aż cztery pokazy w ramach Vietnam International Fashion Week 2015. Każdy sam musiał odnaleźć projektantów, którzy zechcieli, aby prezentowali ich ubrania. Tuż przed rozpoczęciem imprezy okazało się, że kolejny projektant chce Radka w składzie swoich modeli, a Jacob otwiera jeden z pokazów.

Po dniu pełnym emocji, przyszedł czas na zadanie aktorskie. Uczestnicy musieli zareklamować Wietnam... po wietnamsku. Pomógł im w tym jeden z najbardziej znanych wietnamskich dziennikarzy i prezenterów. Każdy musiał skosztować typowej wietnamskiej potrawy, m.in. suszonych larw, duriana czy skorpionów. Najlepiej poradziła sobie Karolina Gilon. Także ona, jako jedyna z całej piątki, wzięła udział w ostatnim pokazie na Fashion Week.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP MODEL" ODCINEK 12. CO WYDARZY SIĘ W PÓŁFINALE?
"TOP MODEL". CO ŁĄCZY KAROLINĘ GILON I ANDRE? [WIDEO]

Czas na ostatnią przed finałem sesję zdjęciową. Każdy musiał wcielić się w mieszkańców Wietnamu, pracujących na wodnym straganie. Zdjęcia oceniało jury, do którego dołączyła założycielka Vietna International Fashion Week. Podczas panelu jurorzy zachwycali się urodą Karoliny Pisarek i tym, jak zaprezentowała się podczas pokazu. - Na tym zdjęciu przypominasz mi Claudię Schiffer - skomentował fotografię Jacoba Marcin Tyszka.

- Byłem tobą zaskoczony na wybiegu, bo nie byłem z ciebie zadowolony - powiedział do Radka Dawid Woliński. - Były wyjścia, gdzie byłaś fenomenalna, ale był też pokaz, gdy po tobie poszła najszczuplejsza dziewczyna całego pokazu. To cię pogrążyło - skomentowała udział Karoliny Gilon Katarzyna Sokołowska.

TUŻ PRZED FINAŁEM ODPADŁY MAGDA STĘPIEŃ-KOLESNIKOW I KAROLINA GILON!

W FINALE ZNALEŹLI SIĘ: KAROLINA PISAREK, JACOB KOSEL I RADEK PESTKA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ddwoj (gość)

    dwie przyjaciółki lubiące opierdzielanie sobie wzajemnie pupy ! dobry wybór !!!

    24.11.2015 17:22
  • bobek (gość)

    WSPANIALE że ta zadufana w sobie wredna żmija-Magda ODPADŁA z programu. Thank's thank's thank's !!!

    24.11.2015 12:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×