"Top Model" 3.11.2014, odcinek 10. Odpadła Ewelina Pachucka [ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzyło się w 10. odcinku "Top Model". Z programu odpadła Ewelina Pachucka.

Multimedia

W 10. odcinku "Top Model" Marcin Tyszka zrobił uczestnikom niespodziankę - zorganizował sesję zdjęciową do portfolio każdego z nich. Fotograf pokazał przy tym swoją łagodniejszą twarz, czym nieco zaskoczył modeli.

Kolejne zadanie przygotowała dla nich Katarzyna Sokołowska, która była reżyserem pokazu marki MMC w Łodzi. Niestety nie wszyscy wzięli w nim udział. Okazało się, że Michalina i Mateusz nie pasują do pozostałych modeli. Na resztę uczestników czekały dodatkowe emocje - do każdego przyjechali członkowi rodziny, z którymi mogli się spotkać po pokazie.

CZYTAJ TAKŻE: PIĘKNA BAR RAFAELI W "TOP MODEL" JUŻ W PONIEDZIAŁEK 3.11.2014 [ZDJĘCIA] "TOP MODEL" 3.11.2014, ODCINEK 10. PIERWSZY PROFESJONALNY POKAZ I BAR RAFAELI W PROGRAMIE [WIDEO]

W następnej części programu było tylko goręcej. Na uczestników czekała kobieta okrzyknięta najseksowniejszą ikoną mody - izraelska modelka Bar Rafaeli. Trójka najlepszych uczestników miała zaszczyt zjeść z Bar kolację na tarasie hotelu Bristol w Warszawie. Byli to Marta, Osi i Mateusz.

Jurorzy wybrali najlepsze zdjęcie. Należało ono do Osi. Zdecydowali także, że to Ewelina Pachucka musi pożegnać się z programem. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×